Site Ekle

Isparta SDK Erkek Öğrenci Yurdu

2009 yılında kurulan yurdumuz profesyonel yönetim kadrosuyla öğrencilerimize aile sıcaklığı sağlayarak, evlatlarını bize emanet eden ailelerin evlerine döndüklerinde huzur içinde uyumaları bizim için esastır.

SDK Erkek Öğrenci Yurdu hizmet binaları şehir merkezine yakın konumu ile genel olarak otogara 5-6 dakika mesafede olup, toplu taşıma araçlarına 30 Mt. mesafede bir noktadadır.

Bizi farklı kılan en önemli üç kriter; hijyen, güvenlik ve prensiplerdir. SDK Erkek Öğrenci Yurtları siz gençlerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile her yeni dönem başında o günün şartları en iyi şekilde neleri gerektiriyorsa, o kriterlere göre kendini yenilemektedir. Hizmet binalarımızdaki mevcut odalarımız düzenli ve sürekli olarak profesyonel temizlik personeli tarafından kullanıma hazır hale getirilmektedir.

www.sdkyurtlari.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Isparta SDK Erkek Öğrenci Yurdu burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Isparta SDK Erkek Öğrenci Yurdu gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.