Site Ekle

İmplant Merkezi Dentacell Şişli

En uygun ve en kaliteli implant uygulaması Dentacell’de! Yerli ve yabancı implant markaları ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ücretsiz muayenemiz için bize ulaşabilirsiniz.

Diş çürüğü veya kaybı nedeniyle yapılması gereken tüm protetik tedavilerin amacı, doğal dişleri mümkün olduğunca taklit etmektir.

Ağızdaki diş sayısı azaldıkça bu amaca ulaşmak da zorlaşır.

Ayrıca uzun bir süre geçtikten sonra yumuşak dokuda ve kemikte meydana gelen değişikler fonksiyonu kusursuz bir şekilde sağlamayı imkansızlaştırır.

Protez ağıza uymaz hale gelir,tutuculuğunu artık kaybetmiştir. Bu gibi durumlarda modern bir diş hekimliği uygulaması olan İMPLANT teknolojisinden faydalanılabilir.

İmplant Tedavisi Başlangıç Prosedürleri
Tedavi planlaması, çoğunlukla operasyon öncesi yapılan düzenlemeyi kapsar. Diş hekiminiz öncelikle bütün diş ve diş etlerini kontrol eder; periodontal (diş eti) problemlei, çürük gibi tedavileri implantla ilgili işlemlere başlamadan önce giderir. Eğer genel sağlık problemleriniz varsa veya ilaç kullanıyorsanız doktorunuzla konsültasyon gerekebilir.

Ayrıca bir implant operasyonu yapmadan önce muylaka detaylı anamnez, panaromik röntgen, çeşitli testler (alerji, pıhtılaşma vs.) istenmelidir.

Gerekli görülen durumlarda ise bilgisayarlı tomografi de istenmektedir.

İmplant Tedavi Planlamaları
İmplantların tam, bölümlü ve tek diş eksiklikleri olmak üzere üç ana endikasyon grubu vardır. Uygulanacak implant sayısı bu üç endikasyona göre belirlenir.

  • Tek diş eksiklikleri
  • Kısmi diş eksiklikleri
  • Total diş eksikleri

http://dentacell.com/hizmetler/implant-tedavisi-nedir-implant-uygulamasi

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

İmplant Merkezi Dentacell Şişli burada site tanıtımını yapıyor! Siz de İmplant Merkezi Dentacell Şişli gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.