Site Ekle

İlham Kaynağı Tasarımlar

creafe.net sitemiz, tasarımcılara ilham kaynağı olma adına kurulmuş, yeni olmasına rağmen hızlı bir gelişim gösteren, sosyal medya kaynaklarımız tarafından da beslediğimiz, ağırlıklı olarak grafik tasarım ve fotoğrafçılık üzerine sitemizdir.

Sitemizde neler mi var?

İlham Kaynağı kategorimizde logo tasarımları, fotoğrafçılık, illustrasyon ve grafik tasarım alt başlıkları var. Logo tasarımlar başlığında her alanda özenle derlediğimiz ve gerçekten güzel işleri sunuyoruz. Mesela örnek olarak Bebek Logolarını inceleyebilirsiniz.

İlham Kaynağı Tasarımlar

Farklı tasarımcılardan çıkan kaliteli bebek logolarını derledim, yarın bir gün bir tasarımcı ilham alma adına paylaşım ararken kolaylıkla yararlansın diye. Fotoğrafçılık , illustrasyon ve grafik tasarım başlıkları da hakeza aynı şekilde en başarılı çalışmalardna derlemelerle oluşuyor.

Diğer yandan tasarımcıların en çok ihtiyacı olan bıçak izleri ve vektörel çalışmaları da bizzat kendim hazırlayarak ekliyorum.

Sitemiz bu şekilde, güzel bir yolda ilerliyoruz ve inşallah daha iyi bir noktaya gelecek 🙂

Siz de sitemizi ziyaret edin ve tasarım dünyasına adım atın.

www.creafe.net

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Sitemizin teması yenilendi..

Default 18 Mayıs 2015
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

İlham Kaynağı Tasarımlar burada site tanıtımını yapıyor! Siz de İlham Kaynağı Tasarımlar gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.