Site Ekle

ileilgili.org – Nedir Ne Demek

ileilgili.org sosyal ağının en nadide parçası olan, bünyesinde birçok bilgi ve döküman barındıran; içerikleri ise, konu ve kategorilerine varıncaya kadar özel olarak sınıflandırmış bir web sitesini sizlere tanıtmak istiyorum.

  • Sitenin amacı, yerel alanda da olsa, anlamı bilinmeyen bir herhangi bir kelime için arama yapıldığında en optimize ve en doyurucu bilgiyi kullanıcıya ulaştırma gayretidir.
  • Site aracılığıyla birçok kelimenin anlamı tanımı nedir? bu sözcük hangi anlama gelir? şu kelime de ne demek? gibi soruların cevaplarını bulabiliyorsunuz. Arama sonuçlarına çok kısa sürede pratik bir biçimde ulaşmak mümkün.

Kendine has bir algoritma yardımıyla sınıflandırdığı içerikleri, konularında en iyi bilgiyi sunan sayfalar olarak kullanıcıların karşısına dizer. Aksi halde gereksiz içerikler, site içerisinde barındırılmaz ve silinirler.

ileilgili.org - Nedir Ne Demek

Sözünü ettiğimiz yer, kesinlikle bir arama sitesi değildir. Aynı zamanda bir dizin sitesi de değildir.

Bu, kendi alanında bir benzerinin olmadığı hem arama yapılabilen, hem dizin gibi kelimelerin listelendiği ve kullanıcılarının da nedir ve ne demek sorularına verdikleri cevaplar ile gelişmesine katkıda bulunabildiği canlı bir yerdir, yaşayan ve geliştirilebilen, canlı bir organizmadır.

Sahipleri için kullanıcıların yorumları ve özgün içerik, çok büyük önem taşımaktadır.

http://nedir.ileilgili.org

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

ileilgili.org – Nedir Ne Demek burada site tanıtımını yapıyor! Siz de ileilgili.org – Nedir Ne Demek gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.