Site Ekle

Her şey Aramızda

Web dünyasına yeni bir soru cevap sitesi dahil etmeye karar vermiş bulunmaktayım. Sorbakalim.kizlarmasasi.com soru cevap sitesi, kizlarmasasi.com isimli bloğun sonrasında oluşturulmuş, erkeklerinde bayanlarında merak ettiklerini sorabilecekleri ve bildiklerini cevaplayabilecekleri bir sitedir. Peki bu sitede neler var ve neler olacak? Hemen bir soru ile sitenin amacına hizmet edeyim.

Güncel meseleler hakkında sorular sorarak, üzerinde tartışabilirsiniz.

İlişkinizde yaşadığınız olumlu ya da olumsuz olaylar hakkında sorular sorarak, başkalarının yorumlarını alarak doğru yol haritası oluşturabilirsiniz.

Sağlık, cinsellikle alakalı bilgilere tabiki internette birçok yerden ulaşabilirsiniz ama burada karşılıklı tartışarak doğru bildiğiniz yanlışları ya da yanlış bildiğiniz doğruları idrak edebilirsiniz.

Kilo verme, spor, sanat, tatil, gezi… Konularında sorular sorup fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Sizi tanımayan insanlarla paylaşmak istediğiniz, içinizde tutamadığınız, başkalarının fikirlerini almaya ihtiyaç duyduğunuz konularda itiraflarda bulunabilirsiniz.

Moda, makyaj, markalar, kullandığınız memnun kaldığınız ya da kalmadığınız ürünler konusunda tartışabilirsiniz.

Bunun gibi birçok konuda, kategoride sorular sorarak aydınlanabilir, cevaplar vererek bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Kategoriler bizlerin ihtiyaçlarına göre çoğalabilir.

Web dünyası kocaman ve bizler için var. Bir şeye ihtiyaç duyabilmemiz için öncelikle eksikliğini hissetmemiz gerekir. Merak ettiklerinizi konuşmak, sormak, paylaşmak için bir dosta ihtiyaç duyuyorsanız biz buradayız.

http://sorbakalim.kizlarmasasi.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Her şey Aramızda burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Her şey Aramızda gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.