Site Ekle

Hazar Lojistik – Uluslararası Taşımacılık ve Dağıtım Hizmetleri

Hazar Lojistik siz değerli müşterilerimize kara yolu taşımaları konusunda hizmetinizdeyiz.

Firmamız uluslararası kara yolu ve deniz yolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan merkezi Mersin‘de bulunan kurumsal bir uluslararası lojistik firmasıdır.

Hazar Lojistik bir çok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası kara yolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır.

Firmamız 15 yıllık deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerinizde özenle hizmet vermektedir. Hazar Lojistik International Freight Forwarding sektöründe uluslararası nakliye faaliyetlerini başarı ile sürdürmekte ve sürekli gelişime açık yapısıyla kısa sürede göz ardı edilemez aşamalar kaydetmiştir.

Bu aşamaları kaydederken siz değerli müşterilerimize en iyi servisi, en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde verebilmeyi kendimize başlıca ilke olarak benimsemekteyiz.

www.hazarlojistik.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Hazar Lojistik – Uluslararası Taşımacılık ve Dağıtım Hizmetleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Hazar Lojistik – Uluslararası Taşımacılık ve Dağıtım Hizmetleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.