Site Ekle

Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Kiralama ihtiyacınızı aylık olarak hasta karyolası setleri ile Tüm istanbul ilçelerine servis kurulum hasta karyolası, şilte, alez, serum askısı dahil olmak üzere tam bir aylık olarak hasta karyolası kiralama talebinde buluna bilirsiniz.

Hasta Karyolası Kiralama Talebinde Adres bilgilerini vermeniz yeterli olucaktır. Hasta Karyolası Kiralama Türkiye’de sadece İstanbul ilinde ikamet eden hasta ve hasta yakınları için geçerlidir.

Tüm hasta karyolası modellerini kiralama Talebinde bulunabilirsiniz. Pramit medikal müşteri temsilcilerimiz ile İletişime geçerek, Hasta Karyolası Kiralama uzmanlarımız tarafından hastanıza en uygun hasta karyolası modelini seçmekte yardımcı olunucaktır.

Hasta Karyolası Kiralama talebinde bulunduğunuz takdirde ,iki servis elemanımız verdiğiniz adrese kurulumu gerçekleştirerek tüm kullanma talimatları verilir.

Hasta Karyolası Kiralama’da hasta yatağı kılıflı gelir ve kılıf çıkarılmaz. Üzerine hasta yatağı nevresimi mevcuttur. tekrar iade alınmaz. Bir aylık sözleşme yapılır ve ilk ay elden peşin olarak ödeme yapılır, Bir ay sonra ihtiyacınız kalmadığı takdirde hasta karyolası tarafımızdan iade alınır.

Her hangi ücret talebinde bulunulmaz.Fakat Hasta Karyolası Kiralama ihtiyacınız devam edicek ise 2 ayın ödemesi elden veya banka havalesi ile indirimli hasta karyolası kiralama tarifesi uygulanarak 2 aya kadar kiralama uzatılır 5 ay boyunca hasta karyolası kiralama indirim tarifemizden yararlana bilirsiniz.

Kiralamadan Satış İşlemi Hasta Karyolası Kiralama tarihinden 15 gün içerisinde satın alma talebinde bulunduğunuz takdirde hasta karyolası kiralama ilk ay ödemesi üzerine hasta karyolası fiyatından düşülerek satış işlemlerini gerçekleştire bilmektesiniz.

pramitmedikal.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Hasta Karyolası Kiralama burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Hasta Karyolası Kiralama gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.