Site Ekle

Hakay Rulman – THK Lineer Kızak Ray Distribütörü

Hakay Rulman, lineer hareket sistemleri, rulman ve rulman yatakları, kızak koruma ve körük sistemleri, merkezi otomatik yağlama sistemleri ile bu sistemleri tamamlayıcı redüktör, servo motor, transmisyon zincir ve kızakları, segman, kayış ve kasnak, plastik konveyör parcaları, yağ keçesi, gres yağı gibi eleman ve üniteler konusunda profesyonel anlamda Mühendislik, Proje Danışmanlığı, Pazarlama ve Satış, ve Teknik Destek hizmetleri vermektedir.

Rulman başta olmak üzere birçok makine parçasının üretimi ve satışı konusunda 40 yılın üzerinde deneyime sahip olan yönetim kadromuz öncülüğündeki firmamiz, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Hakay Rulman Lineer Hareket Sistemleri, Rulman ve Rulman Yatakları, Kızak Koruma ve Körük Sistemleri, Merkezi / Otomatik Yağlama Sistemleri ile bu sistemleri tamamlayıcı redüktör, servo motor, hız kontrol üniteleri, plastik konveyör parçaları, gres, pasta, yağ bakım üniteleri, kayış ve kasnak, o-ring, nutring, yağ keçesi, transmisyon zincir ve kızakları, indüksiyonlu mil, germe manşon, mafsal kafa, tane bilya, tane masura, segman gibi eleman ve üniteler konusunda profesyonel anlamda Mühendislik, Proje Danışmanlığı, Pazarlama ve Satış, ve Teknik Destek hizmetleri vermektedir.

Bizimle İrtibata Geçin

Etkin müşteri iletişimi kurmak, müşteri odaklı yaklaşımımız adına birinci hizmetimiz, ve en temel prensibimizdir.

Çalışma saatleri süresince her türlü soru, sorun ve ihtiyaçlarınıza en doğru ve en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Ürün stok bilgisi, ürün özellikleri ve teslimat süresi gibi konuların yanında mühendislik, proje danışmanlığı ve satış sonrası teknik destek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermekteyiz. İsteğiniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza özel proje çalışması hazırlıyor ve teklif sunuyoruz.

Adres: İvedik O.S.B. Melih Gökçek Bulvarı 1420. cadde 1476. sokak No:65 Ostim/Ankara
Tel: (0312) 395 77 77
Tel: (0312) 394 04 04
Faks: 0312 395 78 78
E-Posta: info@hakayrulman.com
Website: www.hakayrulman.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Hakay Rulman – THK Lineer Kızak Ray Distribütörü burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Hakay Rulman – THK Lineer Kızak Ray Distribütörü gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.