Site Ekle

Gaziantep Şehir Rehberi

Güneydoğu Anadolu Bölgesi‘nin en eski kültür merkezlerinden birisi olan Gaziantep, MÖ 4000 yıllarına kadar uzanan ve ilk uygarlıkların doğduğu, Mezopotamya ve Akdeniz arasında, tarihi İpek Yolu üzerinde konumlanmıştır.

İşte bu şehre yakışır bir web sayfası yapabilmek için çıktık yola 2006 yılında. Binlerce fotoğraf, yüzlerce video, sayfalar dolusu bilgi, haritalar, vizyondaki filmler, yöresel müzikler, haberler, elektronik dergiler, anketler, firmalar, ilanlar, oteller, taksi durakları, otobüs güzergâhları, hastaneler, sağlık ocakları, poliklinikler ile hizmet vermekteyiz.

Kısacası şehrimize hizmetler sunmak isteyen kişi ve kurumlarımıza, ayrıca şehrimize geldiklerinde hiç zorluk çekmeden aradığını bulmak isteyen turistlerimize hizmet olsun diye bu web sayfasını hazırladık.

Geride bıraktığımız yıllarda çok şey öğrendik, çok değişikliğe gittik. Son olarak 2015 Mayıs ayında yepyeni bir web sayfası ile tekrar karşınızdayız.

www.gazi-antep.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Gaziantep Şehir Rehberi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Gaziantep Şehir Rehberi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.