Site Ekle

Freeled Elektronik – Led Ekran ve Led Tabela İmalatı

Freeled Elektronik; 2014 yılında sektörde yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahip olan Müjgan BAHAR tarafından, geniş kamsamda Led Ekran ve Led Tablela üretimi yapmak amacıyla kurulmuştur.

Seçkin ve uzman personeli ile siz değerli müşerilerine A+ kalitede hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; konusunda eğitimli, sektörde tanınmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Freeled Elektronik isim olarak sektörde yeni olsa da; kurusucusunun ve çalışan personelinin Led Tabela sektöründeki deneyimleri ile, bir çok büyük projeye imzasını atmıştır. Dilerseniz referanslarımız kısmında tamamlanmış olan projelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm Led ürünlerimiz kendi İmalat ve İthalat’ımızdır ve 2 yıl garantilidir.

Freeled Elektronik - Led Ekran ve Led Tabela İmalatı

Uygun fiyat, Üstün kalite, hızlı teslimat ve satış sonrası 7/24 teknik servisimizle sektörde fark yaratmaktayız.

Led Ekran ve Led Tabelalarımızda siz müşterilemizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda led tabela üretimleri yapmaktayız.

Yaptığımız İşlerden Bazıları:
Akıllı Led Tabelalar, Led Tabela, Led Tabela Kayan Yazı, Led Tabela Kasaları, Led Tabela Malzemeleri, RGB Full Color Led Tabelalar, Led Ekranlar ve diğer tabela imalatlarımız ile sizle hizmet vermekteyiz.

Led’le ilgili aradığınız herşeyi bizde bulabilirsiniz.

İthalatını yaptığımız Led Gruplarımızdan Bazıları; P10 Led, Şerit Led, Led Kontrol Kartları, ve daha bir çok led çeşidimiz mevcuttur.

Toptan Led alımlarınız için lütfen bizimle letişim kurunuz.

http://www.freeled.com.tr

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Freeled Elektronik – Led Ekran ve Led Tabela İmalatı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Freeled Elektronik – Led Ekran ve Led Tabela İmalatı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.