Site Ekle

Freelance Grafik Tasarımcı

Freelance grafik tasarımcı | grafik tasarım hizmetleri..

2008 yılından bu yana çeşitli ajans ve matbaalarda grafiker olarak görev aldım. 2015 ocak ayından beri freelance grafik tasarım hizmeti vermekteyim.

Freelance grafik tasarım, bir işyerinde sürekli olarak maaşa bağlı olmaksızın ve çeşitli sosyal haklardan feragat ederek parça başı veya belirli bir kısmi ücret karşılığında grafik tasarım hizmeti sunma amacı güder.

Freelance tasarım yapan grafikerler, genelde kendi ofislerinde, evlerinde veya müşterilerinin ofisinde part-time olarak çalışırlar. Herhangi bir mesai saatine bağlı olmadıkları için genelde sabit işçilerden fazla çalışırlar. Sabit bir gelirleri olmadığı için her zaman nakit sıkıntısı çekmek gibi bir sorunla karşı karşıyadırlar. Freelance çalışan grafikerlerin çoğu bunu bir yaşam biçimi olarak görürler. Freelancer çalışmak sadece dışarıdan iş kovalamak anlamına gelmez. Genelde bağımlı olarak sabit çalışmayı beceremeyen insanlar (değişiklik ihtiyacı hissettikleri için) iş değiştirme ihtiyacı hissederler. Bu anlamda freelance grafiklerin çoğu farklı işlere mensup olsalar dahi sabit çalışmaları bu anlamda söz konusu olamaz.

Grafik tasarım çözüm ortağınız olarak bizler, size online grafik başta olmak üzere sizlere en kısa sürede en hızlı hizmeti vermeyi hedefleriz. Bu yüzden bizlere 7/24 istediğiniz zamanda ulaşma lüksünü kendinizde bulabilirsiniz. Bu anlamda freelance grafiker tercih etmek sizin için elinizin altındaki personelden bile daha avantajlı sayılabilir…

Yapmış olduğum işler

  • Katalog tasarımı
  • Dergi tasarımı
  • Logo tasarımı
  • Vektörel tasarım
  • Desen tasarımı
  • Afiş ve poster tasarımı
  • Web tasarımı

www.dijitalkatip.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Freelance Grafik Tasarımcı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Freelance Grafik Tasarımcı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.