Site Ekle

Fotoğraf Çekimi

birNC; kurumsal kimlik oluşumlarını ve web sitelerini destekleyici nitelikte profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti vermektedir. birNC; profesyonel çekim teknikleriyle firmaların ürün ve mekan sunumlarına anlam kazandırmak, her alanda yürüttükleri reklam kampanyalarında da kullanılabilmeleri ve yazılı ya da görsel basında vitrin edebilecekleri bir konsept çekimi amaçlamaktadır.

Fotoğraf Çekimi

birNC; uzun ve sıkıcı düz metinler hazırlamaktansa firmaların ürünlerini, hizmet verdiği tüm mekan ve üretim alanlarını, profesyonelliklerini etkili resimlerle destekleyip firmaların büyüklüklerini sunmalarına katkı sağlamayı faydalı görmektedir. Fotoğraf çekimi esnasında çalıştığımız firmanın hangi sektörde olduğu, tarihçesi, hangi alana hizmet verdiği gibi konularda çekime yön vermektedir. birNC; fotoğraf çekimiyle; firmaların, web tasarımı ve kurumsal kimlik ihtiyaçları için sonsuz güvence altında butik bir hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Yorum Gönder
2 Cevaplar

Gayet başarılı bir tanıtım yazısı ve ilgi alanım prof olarak bu işi yapıyorum sitenizi sık kullanılanlara ekledim.

Yorum Gönder
En iyi cevap

Sosyal Medya Sayfalarımız

Web, bilişim ve teknoloji, kişisel gelişim güncel bir çok haberi takip edebilirsiniz!…İlginize teşekkür ederiz.

Twitter
Facebook
Google Plus
Tumblr
Pinterest
Instagram
Linkedin

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Fotoğraf Çekimi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Fotoğraf Çekimi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.