Site Ekle

Format Atma

Format Atma, adından da anlaşılacaği gibi format atılabilir ne kadar cihaz varsa nasıl atılacağı, videolu anlatım, resimli ya da yazarak sizleri bu zor işten en kolay şekilde sıyrılmanızı sağlayacak formatlamak üzerine kurulmuş web sitemizdir. İçerisinde telefonlara, tabletlere, windows ve linux nasıl format atılır adı altında yüzlerce makale bulabilirsiniz. Amaçımız sizler bu zor işlevi yani format atma işleminden zararsız bir şekilde kurtulmanızı sağlamak.

Özellike telefon kullanıcılarına yönelik olan bu sitede her markanın her modeline nasıl format atacağını, nelere dikkat etmesini yararlarını ve zararlarını sizleriçin paylaştık. Samsung galaxy format atma sizlere yardımcı olmaya devam edecektir.

iPhone serisine format atma ile iPhone’ları yavaşlamaktan kurtarabilirsiniz.

Ürünler çıkar çıkmaz editor arkadaşlarımız tarafından kurcalanan aletlere en kolay basit ve güvenli şekilde formatatmanın yollarını sizlerle açık düzgün ve anlaşılır bir şekilde paylaşiyoruz.

Format Atma

www.formatatma.net

Default 25 Haziran 2015 Blog.
Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Format Atma burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Format Atma gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.