Site Ekle

Forever Auto Hits Web sitenize değer katar!

ForeverAutoHits, herhangi bir web sitesine ücretsiz hit sağlar. Web sitenizin ziyaretçilerinin çoğalmasına ve Alexa sırasının artmasına yardımcı olur. Bizim ortaklık programı %100’e varan trafik kazanmanızı sağlar.

Kaydolduktan sonra, size trafik göndermek istediğiniz tüm web sitelerini sunacaktır. Sonra diğer insanların web sitelerini inceleyerek ücretsiz trafik kazanacaksınız. Alternatif olarak, bizden bir trafik paketi satın alabilirsiniz.

www.foreverautohits.com

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Mobil Uyumlu Web Sitesi 
Nisan ayında güncelleme olacağını belirten Google, mobile uyumu olmayan web sitelerin bu güncellemeden olumsuz etkileneceğini açıklayarak web site sahiplerini uyardı.

Mobil dostu web sitesi, özel olarak mobil için tasarlanmış, mobil cihazlarda kullanıcı deneyimini artıran web sitelerine verilen isimdir. Akıllı telefonlarınızda, Google arama motorunda arama yaptığınızda, özel olarak mobil uyumlu web sitesi tasarımı yaptıran, web site sahiplerinin, sitelerinin hemen sol tarafında “MOBİL UYUMLU” ibaresi gözükmektedir. Bu ibareyi farkeden ve dikkat çekilmesi gerekliliğini belirten mobil internet kullanıcıları, çok yakında mobil uyumlulukla ilgili önemli bir güncelleme geleceği fısıltılarını yayıyorlardı

Google Mobil Uyumluluk
Google’un modern ve teknolojik anlamda ne ilk ne de son önemli güncellemesi olacak MOBİL UYUMLULUK. Google, dünyada kendi kullanıcılarının kendisine ulaşmasıyla ilgili tüm deneyimlerini artırmak ve ulaşılabilirliliğini kolay hale getirmek için sürekli güncellemeler yapıyor ve yenilikler getiriyor. Bu amaç uğruna ise Google, kendisine mobil üzerinden ulaşan kişilere en iyi deneyimi yaşatmak için 21 Nisan 2015’e kadar web site sahiplerine süre verdi. birNC‘ye göre bunu önceden duyurması üzerinde durulması gereken önemli bir olay. Google, “BEN GÜNCELLEME YAPACAĞIM, KESİNLİKLE ÖNLEMİNİ AL” diyor. Sonuç olarak söylemek gerekirse; web sitenizin mobil uyumlu olması çok önemli. Bunun için önlem almadıysanız hemen almanızı tavsiye ediyoruz.

Web Tasarım | Web Yazılım | Kurumsal Seo | birNC® İstanbul
www.birnc.com.tr

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Forever Auto Hits Web sitenize değer katar! burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Forever Auto Hits Web sitenize değer katar! gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.