Site Ekle

Facebook ile Para Kazanma Yolları

Sisteme giren arkadaşlar tarafından çokca sorularn soru: Futurenet ile nasıl para kazanılır oluyor, bugün sizlere nasıl para kazanıldığı hakkında bilgi vereceğim

Futurenet ile nasıl para kazanılır?

1) Sosyal medya bonusu olarak adlandırılan para kazandıran yöntemdir ki, ücretsiz üyelerin futurenette, facebooktaki gibi beğeni yaptıkça, resim video paylaştıkça, yapılan paylaşımlara yorum atıp, arkadaş ekledikçe kazandıkları para sistemde sosyal medya bonusu olarak geçer örnek olarak benim sosyal medya bonusu olarak görünen resmi veriyorum.

Facebook ile Para Kazanma Yolları

Evet gördüğünüz gibi nasıl para kazanılır, böyle para kazanılır 🙂

2) İkinci para kazanma aşası ve diğerleri ücretli üyeliğe dahildir arkadaşlar, yani sosyal medya bonusu hariç tüm kazançlar ücretli üye olan yada 10 25 50 100 vs bütçenize göre ağaçlar alıp, network sistemine dönüştürüp para kazanma çeşitleri oluşmaktadır. Bu da sistemde arkadaşlık bonusu olarak yansımaktadır.

Facebook ile Para Kazanma Yolları

Ki bazı arkadaşlar bu konuda yok işte matris var yok işte sistem ağacınıza sis kayıt yapmasanız bile adam atıyo, yok davit geliyo yok alex geliyo bok geliyo 10-20-30 gündür üye olanları ve onlardan aldığım tecrübeyle söylüyorum gelen giden yok. Ücretli üyeliğe geçicek arkadaşlarıma tavsiye, ekipleri varsa çevreleri genişse ben bu işi yaparım çevreme tanıtırım çok üye getiririm ücretli üyelikler yaparım diyenler varsa ücretli üyelik tavsiye ederim. Başkalarının kandırmacasına gelmeyin arkadaşlar. 2 kuruş alacağız diye atmadıkları takla kalmıyor.

3) Matching bonus ile nasıl para kazanılır? Sizin yaptığınız üyeler üzerinden Daha açık bir şekilde ifade edecek olursak sizin getirdiğiniz ve sistemde aktif olarak çalışan arkadaşlarınızın kazançları üzerinden kazandığınız paralardır. sisteme 8 kişi davet ettiğiniz ve hepsi de aktif olarak çalışıyor mu çalışıyor. Onların kazançlarının toplamını alırsınız. Yani hepsi 100 dolar kazansa siz onların toplamı kadar 800 dolar kazanmış oluyorsunuz.

Facebook ile Para Kazanma Yolları

4) Unilevel bonus ile nasıl para kazanılır? Bu bence anlatmaya değmeyen bir para kazancı, çok üye getireceksiniz de, alt-üst basamaklarınız dolacak da vs de vs ayrıntılı bilgi.

5) Multi medya bonusu ile nasıl para kazanılır? Yayın hakları size ait yada sizin çektiğiniz fotoğraf video müzik vs gibi eserlerinizi sisteme yükleyip bunların izlenip dinlenmesiyle kazanacağız paralardır.

6) Yeni pozisyon bonusu ile nasıl para kazanılır? Yaptığınız üyeliklerden vs ağınız dolarken sistem yeni bir pozisyon atıyor bu da üstünde pek fazla durulmaması gereken konulardan yani sisteme dahil olup para kazanırken çok ileri seviyeleri kapsamaktadır.

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere futurenet nasıl para kazanılır sorusunun cevapları yukarda aklınıza takılan başka sorular olursa yorum bölümünden sorabilirsiniz gerekli yardımı yaparız.

Furutenet ile para kazan!

Yorum Gönder
2 Cevaplar

Facebook’ta Hata Bulanlar 500 Dolar Kazanacak
Oculus Rift cihazı üzerinde herhangi bir hatayı bulana 500 dolar. Facebook ‘un Oculus Rift’i satın almasının ardından peş peşe patlattığı bombalara bir yenisi daha eklendi. Öyle görünüyor ki Facebook, üreteceği Oculus Rift’ler üzerinde bug ( yazılım açığı) bulan her kullanıcıya kucak dolusu ödeme yapacak.

Evet, yanlış duymadınız; eğer kullandığınız Oculus Rift üzerinde herhangi bir sorun bulursanız, ufak bir servet sizi bekliyor demektir zira bir internet sitesinden gelen bilgilere göre, bulunan en ufak bug 500 dolara tekabül edecek. Anlayacağınız ufacık bir hata bile bulsanız, 500 doları cebe indirmeniz işten bile değil. İşi daha da heyecanlı hale getiren, bulunan bug’ın büyüklüğüne doğru orantılı şekilde artan ödül parası.

Oculus Rift sahipleri sistem üzerindeki bug’ları ürünün kendi internet sitesinde, yazılım geliştirme seti içerisinde ve direk olarak cihazın kodları üzerinde araştırmak suretiyle bahsi geçen bug’lara ulaşabilirler. Şimdilik ürünün donanımı konusunda hiçbir endişesi olmayan Facebook, varını yoğunu yazılıma adamış durumda.

http://www.birnc.com.tr/web_tasarim/facebookta-hata-bul-para-kazan

Yorum Gönder

Evet biliyorum sizi gezdim sitenizi aslında fena durmuyor insanlar dolandırılmaktan korkmasa bence işleriniz çok daha iyi olacaktır önemli olan insanlar ile bire bir konuşabilmek canlı destek hatları ile. Sanki daha faydalı olacakmış gibi geliyor bana.

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Facebook ile Para Kazanma Yolları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Facebook ile Para Kazanma Yolları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.