Site Ekle

Eyes Oyna (Korkunç Oyun)

Dünyanın en korkunç oyunlarından birisi olan Eyes Oyna (Korkunç Gözler) isimli oyun popüler olma konusunda zirvede diyebiliriz.

Evin içerisinde bir hayalet ile yalnız başınasınız. O sizin nerede olduğunuzu tahmin edebiliyor fakat sizler sadece onun sesini duyabiliyorsunuz. Fakat uzaktayken sanki çok yanınızda gibi ya da yanınızda iken de uzaktaymış gibi ses çıkarabilmektedir. Bu nedenle kafanız çok karışacaktır. Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilecektir. Ondan bir şekilde kurtulmanız gerekiyor. Çünkü sizi yakaladığı anda tahtalı köyü yollamış olacaksınız. Kısacası kaybedeceksiniz. Kazanmak istiyor ve hayatta kalarak yaşamaya devam etmeyi seviyorsanız söylediklerimin hepsini yapmalısınız.
Odadan çıktığınız anda tehlike başlamış sayılacaktır. Sürekli etrafı kontrol ederek yer değiştirecek ve hayaleti şaşırtmaya çalışacaksınız. Bir an dahi olsun sizi görür ya da fark ederse bu ölümünüze neden olabilir.

Eyes Oyna (Korkunç Oyun)

Oyunun orijinal ismi Play Eyes The Horror Game olarak biliniyor. Şimdiden gazanız mübarek olsun 🙂

Korkuoyunu.net sitesiyle korkularınızla yüzleşebilir, korkularınızı yenebilirsiniz. Sadece cesaretin ne olduğunu öğrenmeniz yeterli olacaktır.

http://korkuoyunu.net/3d-korkunc-gozler.html

Trainer 16 Haziran 2015 Oyun.
Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Eyes Oyna (Korkunç Oyun) burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Eyes Oyna (Korkunç Oyun) gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.