Site Ekle

Ev Temizleme Oyunları

Cevaplanan

Birbirinden güzel kızlar için hazırlanan Ev Temizleme Oyunları ile konumuzu başlatmak istiyorum.

Ev Temizleme Oyunları

Bildiğiniz üzere erkeklerin ve kızların beyinleri çok farklı çalışmaktadır. Buna her şeyi örnek verebiliriz. Lakin konumuz oyun olmasından dolayı oyunlar üzerinden gitmek istiyorum. Erkeklerin geneline sorduğumuz zaman en ideal oyunları savaş, silah, araba tarzı oyunlar olmuştur. Kızlara sorulduğu zaman ise en çok kıyafet giydirme, makyaj yapma, saç tarama, saç yıkama gibi gündelik yaptıkları işleri oyunlarda da yapmak istemektedirler. Bu yüzden temizlik oyunları bölümünü açarak onları daha mutlu edebilmeye çalışıyoruz.

Ev Temizleme Oyunları

Aslında buna benzer daha çok örnek sunabilirim fakat gerek duymuyorum. Kızların dünyası her zaman erkeklerinden farklıdır.

Yorum Gönder
3 Cevaplar
En iyi cevap

Evde odasını toplamayan kızım bu tip oyunlarda gayet başarılı 🙂

İlgi gösterip yorum attığınız için teşekkür ederim 😉

13 Nisan 2015.
Yorum Gönder

Ev temizlik oyunlarından Oda oyununa nereden geldik diye boşa sormayınız çünkü bende bilmiyorum 🙂

Fakat en sevilen kategorilerimizden birisi olduğundan sizinle de paylaşmak istedim. Oda Oyunları ile kaçış maceraları devam etmektedir. Odanın gizli bölümlerini araştırarak kapıları açabilirseniz kurtulmayı da başarmış olursunuz. Yoksa ölüm yakanızı asla bırakmayacaktır.

korkuoyunu.net/kategori/oda-oyunlari.html

Trainer 3 Mayıs 2015
Yorum Gönder

İphone 5S Temizle isimli oyunumuz sitemiz de en çok beğenilen Ev Temizleme Oyunları arasında bulunmaktadır. Yapacaklarınız çok basittir. Zaten kullanacağınız malzemeler gösterilmiştir. Onları sırasıyla Mouse kullanarak alacak ve işleme devam edeceksiniz.

http://korkuoyunu.net/iphone-5s-temizle.html

Trainer 13 Haziran 2015
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ev Temizleme Oyunları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ev Temizleme Oyunları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.