Site Ekle

En Güncel Teknoloji Haberleri

Gelişen Teknoloji ile birlikte, daha fazla gerçekçi ve faydalı bilgiye ulaşmak isteyen internet kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış Tekno Delete Web sitesinden en güncel ve özgün bilgilere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Sizde yapmış olduğunuz proje ve önerilerini web site iletişim adreslerinden bizimle irtibat kurarak paylaşabilir ve bu konuda görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sitemizde onlarca kategori arasından binlerce içerikten kendinize faydalı olan içerikler konusunda araştırma yaparak kafanızda bulunan sorunlara anından çözüm bulabilirsiniz.

Sürekli olarak gelişmekte olan web sitemizde sizlere fayda sağlayabilecek nitelikte içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemiz tüm taşınabilir mobil cihazlarınızdan ve çeşitli taşınabilir bilgisayarlarınızdan kolaylıkla erişim sağlanabilecek şekilde tasarlanmış olup, her türlü güvenlik düzeyi üst düzeyde tutacak şekilde ziyaretçilerinin hizmetine sunulmuştur.

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Hosting ve E-Mail Hizmetleri
birNC; web sitesi teknik destek hizmetlerini en üst kalite standartlarında verebilmek ve güvenliği maksimum seviyede sağlayabilmek için özellikle Web Tasarım projelerini üstlendiği müşterilerine; butik olarak web hosting ve e-mail hizmetleri sunmaktadır.

birNC’nin Sunucuları

• Yüksek güvenlikli, güçlü network altyapısına sahip; hızlı-kesintisiz internet erişimilidir.
• Türkiye lokasyonundadır. Linux ve Windows işletim sistemlerine sahiptir.
• Sunucularımızın teknik destek ve güvenlik hizmetleri, uzman- profesyonel kadrosuyla İHS tarafından yerine getirilmektedir.

birNC, butik olarak yüzlerce müşterisine web hosting hizmeti sağlayarak, binlerce e-mail hesap trafiğini yönetmektedir.

Web Tasarımı | Web Yazılımı | Web Sitesi

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

En Güncel Teknoloji Haberleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de En Güncel Teknoloji Haberleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.