Site Ekle

Emel Pırlanta

Pırlanta takılar bayanlara verilebilecek en güzel hediyelerdir. Böylesine değerli bir hediyeyi elbette sizin için çok özel olan birine verirsiniz. Çok sevdiğiniz sevgiliniz veya eşiniz olabilir. Pırlanta takıların alternatifleri yoktur. Eşi benzeri olmayan bir güzelliğe sahiptirler. Asla eskimedikler için formlarını aynı şekilde sonsuza dek korurlar. Bu sebeplerden dolayı evlilik teklifleri sırasında pırlanta tektaş yüzük verilir. Çok eski tarihlerden beri evlilik teklifleri sırasında pırlanta tektaş yüzük verilir. Nedeni ise aşkın ve sevginin pırlanta gibi sonsuza dek süreceği mesajının verilmesidir. Pırlanta tektaş zamanla sonsuz seviginin bir sembolü haline gelmiştir.

Emel Pırlanta

Sevgilinize sevgililer gününde tektaş pırlanta kolye veya küpe hediye edebilirsiniz. Aynı pırlanta tektaş yüzükte olduğu gibi küpe ve kolyede de aynı taş kullanılır ancak kullanım yeri farklıdır. Anlam olarak yine tektaş yüzükteki gibi sonsuz aşkı temsil eder.

Emel Pırlanta

Bayanlara hayatlarında aldıkları en güzel hediyeler nelerdi diye sorulacak olsa pırlanta takılar olduğunu söylerler. Yeraltından çıkarıldığında oldukça mat olan elmas çeşitli işlemlerden sonra internette resimlerini gördüğümüz muhteşem parlaklıktaki taşlara dönüşürler. Taşların kesim şekilleri, berraklıkları ve büyüklükleri fiyatlara etki eden temel unsurlardır. Ancak günümüzde uygun ödeme koşulları ile satıldıklarından herkesin amacı olan büyük taşlı bir pırlanta takı almak hayal değildir. Kredi kartlarına yapılan taksit ve internetten satın alma kolaylığı ile evinizin rahatlığında alışveriş yapabilirsinz. En sevdiğiniz kişiye en özel hediyeyi alın.

www.emelpirlanta.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Emel Pırlanta burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Emel Pırlanta gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.