Site Ekle

eKolej – Canlı Derslerimize Evden Katıl

eKolej, eğitimi öğrenciye ev sıcaklığı ve rahatlığında sunarken, eğitimin yanı sıra hayatı da kolaylaştırıyor. Öğrencilerin daha rahat ve huzurlu bir şekilde eğitimlerine destek olmak için MEB müfredatını evlere taşıyor.

eKolej - Canlı Derslerimize Evden Katıl

eKolej öğrencilerin ekran üzerinden mikrofon ve kamera sistemi desteğiyle söz hakkı isteyerek tüm sorularını sorabildiği online bir merkez. Okullardaki müfredat ile eşleşen ders çizelgesi sayesinde öğrenci algılayamadığı veya zorlandığı konu hakkında uzman öğretmenlerden yardım alabiliyor. Sosyal ortamlara adapte olmakta zorlanan çocuklar E-Kolej derslerinde rahatlıkla öğretmenlerinden söz hakkı alarak diyalog kuruyor ve hiç çekinmeden anlamadıkları tüm konuları soruyor.

eKolej sınıflarında “arka sıra” yoktur. Üstelik sınıf ortamındaki gibi öğrencilerin dikkatini dağıtacak herhangi bir unsur olmadığı için öğrenciler dikkatini daha rahat toplayarak derslerden daha çok verim alıyor.

www.ekolej.net

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

eKolej – Canlı Derslerimize Evden Katıl burada site tanıtımını yapıyor! Siz de eKolej – Canlı Derslerimize Evden Katıl gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.