Site Ekle

Egesoy – Eşya Depolama – 444 6 371

Eşya depolama’da kampanya!

EGESOY evden eve nakliyat müşterilerinin ihtiyacına göre ev veya ofis eşyasını istedikleri süre boyunca depolamaktadır.

Ev eşyası depolama konusunda müşterilerine alternatif ödeme kolaylığı sağlamaktayız. EGESOY evden eve nakliyat firmasının kendisine ait antrepolarında eşyalarınız muhafaza edilir. Depolarımız izolasyonlu nem ve rutubete karşı korumalı tasarlanmış olup eşyalar depolarda mdf paletler üzerine konulur ve üzerleri tekrar izole edilerek kapanır. Depolarımızda her eşyanın kendine ait bir bölümü olup ve eşya sahibi müşterilerimizin iletişim bilgileri ve depo giriş tarihleri vardır müşterilerimizin kendi eşyalarına biçtiği değer karşılığında sigorta yapılır sigorta anlaşılan süre boyunca yapılır ve süresi bitien sigortalar herhangi bir olumsuzluk ile süre uzatılması durumunda tekrar sigortalanır 1 yıl ve üzeri kalan ev eşyaları için yıllık sigorta yapılır ve sigorta bitişinde acente tarafından otomotik süre uzatılır.

Eşya depolama konusunda en önemlisi firmamızın depolanacak eşyaları yerinde tespit edip eşyalarınıza göre gerekli ambalaj ve paketleme malzemesini belirlemek evinizi depolamaya nasıl uygun hale getireceğinize dahil bilgiler sunmak ve evinize gelecek personelin ve aracın durumunu belirmek önemlidir.

Ev eşyası depolama konusunda anlaştığımız takdirde anlaşmamızı sözleşmeye dökerek eşyalarınızın değerinde sigorta yapılır ve taşıma esnasında ekip lideri tarafından eşyalarınızn listesi yapılarak sözleşmeye eklenir ve bir nushası size verilir.

İstanbul ev eşyası depolama hizmeti müşterilerin genellikle ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Bazı müşterilerimiz yurtdışına çıkmaları ve görevlerinin uzun bir süre devam edeceğini bildikleri için oturdukları evi kiralık ise kira ve evin giderlerinin kendi evi ise kiraya verilerek evin getirisinin hesaplanması sonucu ev depolama, kararı vermektedirler.

www.evesyasidepolama.com.tr

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Egesoy – Eşya Depolama – 444 6 371 burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Egesoy – Eşya Depolama – 444 6 371 gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.