Site Ekle

Efitaş İnşaat

1974 yılında İstanbul – Esenlerde Fethi Kaçan tarafından başlatılan inşaat imalatı İstanbul’un değişik semtlerinde devam etmiştir. 1999 Marmara depreminden sonra değişen inşaat anlayışına ayak uydurmak ve bir Türkiye şirketi olmak yolunda 2002 yılında profesyonelleşerek Koçanoğlu İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti adı ile Mustafa KAÇAN ve İsmail KAÇAN yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız çağın gerektirdiği malzeme ve insan gücünü yanına alarak, sektöründe kalite ve güven sloganıyla müşteri memnuniyetini birinci hedef kabul etmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen 30 yıllık süreçte hep aynı sektörde faaliyet göstermeye özen gösteren KOÇANOĞLU İNŞAAT, yeni yerinde EFİTAŞ İNŞAAT adı altında anahtar teslimi sanayi inşaatı yapımı, konut inşaatı yapımı, villa inşaatı yapımı, çelik konstrüksiyon inşaatı yapımı, mevcut yapıların güçlendirilmesi, çevre düzenleme ve peyzaj tasarımları konularında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Şirketimiz için kalite kavramı soyut ve içi boş bir olgu değildir. Bizim için, organizasyon yapısı ve tüm imalatlarımız toplam kalite yönünden birinci derecede önem taşımaktadır.

Bünyemizde;

  • Konusunda uzman 280 kalifiye eleman bulunmaktadır.
  • Her türlü teknik ekipmanımız mevcuttur.
  • Mimarlık ve Mühendislik hizmetleri ile alakalı 3 mimar, 8 mühendis, 2 iç mimar bünyemizde bulunmaktadır.
  • İnşaat sektöründe kullanılan tüm araç ve gereçler makine departmanımızda mevcuttur.

www.efitas.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Efitaş İnşaat burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Efitaş İnşaat gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.