Site Ekle

EBA Group – Kot Düğmesi, Çıt Çıt ve Tekstil Aksesuarları

Eba Endüstri Sanayi Ticaret A.Ş. 20 yılı aşkın tekstil aksesuarları imalatı ve satışı yapmış bir ekip ile Tekstil sektöründe üst basamaklarda kendisine yer bulmuştur. Sektörde elde ettiği bu başarılı çıkışı korumak ve geliştirmek için yönetim ve organizasyon alanında yaptığı yeni plan ve projelerini uygulamaya sokmuştur.

Uzun yıllar tekstil sektöründe üretim kapasitesi yüksek olan, yüzlerce ürünü bünyesinde bulunduran, kalite standartlarında uluslar arası nitelik kazanmış yurt içi ve yurt dışı birçok organizasyonun içinde bulunmuş kendisini kanıtlamış bir firma olarak Amerika, Almanya, Romanya, Fas başta olmak üzere 45 ülkeye ihracat yapma başarısını göstemiş köklü bir şirkettir.

Eba Group, Mikron + Plus markaları ile uzman personeli, vizyonel yönetimi ile rekabet gücü yüksek uluslar arası standartlarda bir firma olmak için, sürekli kendisini yenilemekte, teknolojisini geliştirmektedir.

Organizasyon yapısını yurt dışı temsilcilikler, fuarlar, birebir tanıtım ile genişletmekte ve ihracat aşamasında direk bağlantılar ile sürdürülebilir bir büyümeyi sağlama peşindedir.

Markalaşma, uluslar arası kalite standartlarında olma gibi bir çok özeliği bünyesinde bulunduran firmamız süreç geliştirme sitemini kurarak sürekli dinamik bir firma olma yolundadır.

İnsan ve doğal yaşamın korunmasının öncelik olarak benimsendiği firmamızda daima sizlerin hizmetinizdeyiz. Tüm personelimiz istek ve taleplerinize cevap vermek için hazır.

www.ebagroup.com.tr

Default 21 Haziran 2015 Blog.
Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

EBA Group – Kot Düğmesi, Çıt Çıt ve Tekstil Aksesuarları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de EBA Group – Kot Düğmesi, Çıt Çıt ve Tekstil Aksesuarları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.