Site Ekle

Dövüş Oyunları

Şüphesiz ki dünyada yapılması gereken olayların sonuncusu kavga ve dövüş bulunmaktadır. Fakat bazen köşeye sıkıştığımız zamanlar oluyor. Tek çarenin dövüşmek olduğu bir dönemde yaşadığımız için dövüş tekniklerini de bilmenin faydaları vardır. En azından karşımızda yer alan kişiyi dövmek ondan dayak yemekten daha iyidir.

Silahlioyun.net sitesinin en güzel Dövüş Oyunları bu kategori altında paylaşılmıştır. Şimdi sizlere bazı örnekler adı altında güzel olan oyunlardan birkaçını sunacağım.

2 Kişilik Street Fighter oyunun da karakterler normal boyutlarından biraz daha küçük olarak karşımıza geleceklerdir. Ama onların küçük yani minyatür olmalarına kesinlikle aldırış etmeyiniz. Çünkü yetenekleri boylarından büyüklerdir. Zaten filmlerinde de görmüşsünüzdür. Elleriyle yaptıkları hareket sonrasında çıkardıkları özel enerji topuyla düşmana oldukça zarar verebilmektedirler. Sadece bununla kalmayarak çok iyi bir kungfu ustası tarafından eğitim aldıklarından dolayı ayrıca karate konusunda da iddialı olarak karşımıza geliyor. Hem eğlenecek hem de dövüşün püf noktalarını bu aşamalarla öğreneceksiniz.

Dövüş Oyunları

http://silahlioyun.net/kategori/dovus-oyunlari.html

Trainer 15 Haziran 2015 Oyun.
Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Dövüş Oyunları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Dövüş Oyunları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.