Site Ekle

Domain Alıp Satmanın En Kolay ve Güvenli Adresi

DomainAlisveris.com Domain Alıp Satmanın En Kolay ve Güvenli Adresi

Daha önce Domainfikirleri.com olarak çıktığımız yolculuğumuza DomainAlisveris.com olarak devam etme kararı aldık. Sitemiz üzerinden günlük düşen domain ve domain haberlerini paylaşmaya çalışmıştık. Şimdi ise yine düşen domainleri ve haberleri yayınlamaya devam edeceğiz bunun yanı sıra sizlerin domainlerinizi kolay bir şekilde satmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

DomainAlisveris.com olarak amacımız domainlerinizi güven içerisinde ve hızlı bir şekilde satmanızı sağlayamaktır. Alıcı ve Satıcı arasındaki ödemelerden kaynaklanabilecek sorunları ve güvensiz ortamı ortadan kaldırarak güvenli bir şekilde domain transferini gerçekleştirmek asıl hedefimizdir.

Hizmet ederken amacımız domain sahiplerine daha iyi bir hizmet vermeye çalışmaktır. Hizmet anlayışımızda temel prensip her zaman müşterilerimize gerçek bilgileri vermek ve onları yaşadıkları sorunlarda asla yalnız bırakmamaktır. Bu bağlamda bilgimiz dahilinde olan her konuda müşterilerimize destek verir ve bundan herhangi bir ücret talep etmeyiz.

En temel amacımız; tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Sunduğumuz hizmetlerin teknik altyapısını her zaman geliştirmekle birlikte, dürüst davranmayı, samimi olmayı ve önce müşterilerimizi düşünmeyi değişmeyen değerler olarak görüyoruz.

Ayrıca sitemizde günlük düşen domainleri ve domain sektörüyle ilgili haberleride bulabileceksiniz.

www.domainalisveris.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Domain Alıp Satmanın En Kolay ve Güvenli Adresi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Domain Alıp Satmanın En Kolay ve Güvenli Adresi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.