Site Ekle

Dikey Geçiş Sınavı (DGS)

Facebook’ta 2010 yılında kurulan Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sayfası ile bu alanın öncülerinden olan ekibimiz, gelen yoğun istekler üzerine bilgilere kolayca ulaşım sağlayan çok işlevli bir site tasarladı. Sitemizin amacı en doğru bilgiye hızlı olarak ulaştırmaktır. Sitemizi diğerlerinden ayıran özelliği; sınava yakın zamanlarda değil, her zaman güncel ve aktif olmasıdır. Yılın her ayı güncel olarak faydalı rehberlik ve motivasyon amaçlı bilgilendirme yazıları, soru çözüm taktikleri, sınava hazırlanma yöntemleri gibi bir çok alanda üyelere yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Sitemizde puan hesaplama motoru, tercih robotu, üniversite taban puanları, kontenjanlar, kılavuzlar, çıkmış sorular, dgs başarı öyküleri, dgs rehberlik yazıları, üniversite tanıtımları ve online tercih desteği mevcuttur.

DGS hakkında hertürlü bilgi bulunmaktadır. Hazırlanan kişilerin arayacağı her cevap sitemizde mevcuttur.

www.dgsli.org

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Dikey Geçiş Sınavı (DGS) gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.