Site Ekle

Desen Ajans – Web Tasarım Hizmetleri

“Kurumsal Aynanız”

Deneyimli ve donanımlı kadromuzla, tam hizmet ajansı olarak, müşterilerimize; kurumsal çalışmalar, grafik, web tasarım, basılı işler, indoor ve outdoor hizmetler sunarak artı değer katıyoruz.

Sektörde örnek işler yapan ve yaptığı işlerle kalite standartlarını belirleyen art direktör, grafiker, web tasarımcı, metin yazarı ve uygulamacılardan oluşan yaratıcı, profesyonel, becerikli, donanımlı kadromuzla çizgi üstü işlere imza atıyoruz.

Yaptığımız işleri bütüncül bir konsept içinde ele alıp, ayrıntılar üzerinde çok çalışıyoruz, malum “hayat detaylarda gizlidir”.

İstediğiniz proje için önce sizinle ilk görüşmeyi yapıp sizden verileri alıyor, dikkatlice hazırlanan ön çalışmların ardından size iş ile ilgili ilk sunumumuzu yapıyoruz.

Bu aşamadan sonra karşılıklı fikir alışverişleriyle işin son halini belirleyip sonuçlandırıyoruz.

Markanız yalnız kalmasın!

Desen Ajans - Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım
Firmanızı yansıtacak estetik, profesyonel web sayfası tasarımı ve proglamlama. Hiçbir uzmanlık gerektirmeden kolayca güncellenebilir dinamik web siteleri hizmeti sunuyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Arama motorlarinda bulunmak istediğiniz kelimeleri belirleyerek arama motoru optimizasyonu ile arama motorlarında birinci sayfada çıkınmasnızı sağlıyoruz.

Mobil Uygulama
Iphone ve android uygulamarında B2B sistemine ile entegre ile çalışma sistemi ve dergi, katalog ve firma tanımı için uyumlu sistemleri.

Kurumsal Kimlik
Firmanızın kurumsal kimlik çalışması ile katalog, kartvizit, anteli, zarf gibi basılı evraklar hazırlanması ve baskı işleri.

www.desenajans.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Desen Ajans – Web Tasarım Hizmetleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Desen Ajans – Web Tasarım Hizmetleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.