Site Ekle

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Sena Mimarlık dekoratif dış cephe ve iç cephe duvarları taş tuğla panel kaplamaları modelleri, malzemeleri ve ürün satışı uygulama hizmeti vermektedir. Dekoratif taşlar olarak alaçatı taşı, kayrak taşı, parke taşı, rustik taşı, kale taşı, antik kale taşı, dere taşı, manavgat taşı, datça taşı gibi bir çok alternatif ürünler mevcuttur. Taş paneller; ardesia taş panel, brüt beton görünümlü taş panel, bachetta taş panel, casparsa taş panel, mattone vecchio taş panel, rustico taş panel gibi bir çok alternatif ürünler mevcuttur. Dekoratif kültür tuğlası ise; antik tuğla, beyaz antik tuğla, akdeniz tuğla, harman tuğla, eski tuğla olarak alternatif ürünler mevcuttur. Lütfen iletişime geçiniz.

Dekoratif Kültür Taş Kaplamaları

Taş Duvar Kaplamaları, düzgün ve köşeli ama farklı boyutlarda ki taş bloklardan oluşan bu şık görüntülü duvar kaplamasıyla,mekanlarda hem doğal hem de modern bir farklı tarzla beraber tarihe uzanan bir ince, keskin çizgi ve tarihi bir görünüm yakalamak mümkün. Duvarlarınıza farklı bir görünüm katın.

Tuğla Duvar Kaplamaları, dekoratif tuğla kaplama modelleri, değişik form ve farklı renk tonlarındaki tuğlaların bir araya gelmesiyle, her türlü dekorasyonda kendini gösteren duvarlar ile samimi ve sıcak mekanlar oluşturur. Klasikten modern görünümlü her türlü dekorasyonda kendini şık gösteren, farklı renk tonlarına sahiptir.

Doğal Taş ve Tuğla Görünümlü Duvar Panelleri, duvar panelleri taşının keskin ve yıllanmış hatları evinize ve iş yerinize kendi görkemini, ulaşılmazlığını vurgulayarak, farklı bir asalet ile duygularınıza tamamen hakim olacaktır. Rustico duvar kaplaması ile doğal taş dokusunun insanda hissettirdiği duygusal dengeleme etkisi sizleri de derinden etkiler ve size de yansır.

Alaçatı Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren dekoratif alaçatı taşı duvar kaplamaları ile, sizlere çok fazla tarihi, şık, kaliteli, hoş bir görünüm sağlayacak. Dekoratif alaçatı taşı modellerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşmaktadır. Kültür taşları bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir. Dekoratif alaçatı taşı duvar kaplamaları ile işyerlerinize, evlerinize, cafelerinize, restaurantlarınıza, otellerinize ve hastane gibi her türlü mekanlarınıza çok güzel görünümler katarak sıcaklığı tüm insanlara yansıtabilirsiniz.

Antik Kale Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Antik Kale Taşı Kaplama; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren antik kale taşlarımız, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Kültür Taşı Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir.Gücünü keskin hatlarından alan, dekoratif antik kale taşı özenli murçlanmış yapısıyla eski taş ustalarının izlerini taşımaktadır. dekoratif antik kale taşı binalarda sıkça rastladığımız bu taş yapısı sağlamlığı, kalıcılığı simgeliyor. Dekoratif antik kale taşları gerek konut gerekse duvar ve yapılarda sağlamlığı ve antik kale görünümü ile ön plandadır.

Datça Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Datça Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren datça taşlarımız, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Kültür Taşı Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir. Datça daşı ince, keskin ve estetik yapısı ile gözde kültür taşı ürün modellerinden birisi olmuştur. Dış cephe ve iç cephe mekanlarda sıklıkla kullanılan taşlardan birisidir. Otel, restaurat gibi elit mekanlarda çok tercih edilen datça taşı ön plana çıkmıştır.

Dere Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Dere Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren dere taşları, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Kültür taşı Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir. Dere taşı doğal taşların dokularından alınarak oturma odaları, şömine ve bahçe duvarları gibi alanlarda kullanılarak doğal dere taşı duygusunu hissettirmektedir.

Kale Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Kale Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren kale taşlarımız, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur.Kültür Taşları Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir. Türkiye’nin tüm bölgesine kültür taşları gönderimlerin de en çok tercih edilen taşlardan birisi de kale taşı. Dekoratif kale taşı dış cephelerde, yazlık duvarları, bahçe duvarları, cafe, restaurant duvarları gibi tüm mekanlarda kale görünümü katmak istenilen mekanlarda kullanılmaktadır. Kale taşı eski antik doğal kale taşları dokusundan alınmış ve gerçekçiliği tarihi dokuları tamamen yansıtmaktadır.

Katman Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Katman Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren katman taşlarımız, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir.

Kayrak Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Kayrak Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren kayrak taşları, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Kültür Taşı Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir.

Likya Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Likya Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren doruk taşı modellerimiz, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak.

Manavgat Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Manavgat Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren manavgat taş çeşitlerimiz, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir.

Parke Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Parke Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren parke taşları, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir.

Rustik Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Rustik Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren rustik taşları, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir.

Vadi Taşı

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları


Vadi Taşı; Doğal taşın sahip olmadığı birçok avantajı beraberinde getiren vadi taşlarımız, sizlere çok fazla kolaylık sağlayacak. Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir.

Sena Mimarlık0216 592 18 84
www.taskaplama.com.tr

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.