Site Ekle

Clash of Clans – Yerli Yapım Bot

Clash of Clans – Yerli Yapım CoC Bot, BlueStacks Android emulatorü ile çalışır. Sizin yerinize asker çıkarır, isterseniz klan kalenizden asker ister, isterseniz bağışlar. Herkesin dışarıda ganimet aradığı gibi ganimeti dışarıdaki kaynaklarda arar ve bulduğunda analiz yaparak saldırıya geçer. Aldığı ganimetlerin ekran görüntülerini de bilgisayarınızda saklar.

Saldırı Almazsınız
Bot ile 7/24 oyunda kalarak ganimetinizi koruyun ve madenlerinizdeki ganimetleri sürekli toplayın. Herhangi bir durumdan dolayı oyundan düşseniz bile botunuz anında geri oyuna girecektir.

Otomatik Saldırı
Rakip köyün neresinden saldıracağınızı ayarlayın. (Tek Taraftan, İki Taraftan, Üç Taraftan, Dör Taraftan.) Hangi hızda askerlerinizin bırakılacağını ve kaç saniye aralıklarla asker birliklerinin bırakılacağını ayarlayın.

Otomatik Rakip Arama
Ne kadar ganimeti olan rakibe saldırmasını siz ayarlayın. Minimum bir değer girin, bot o değerin üzerinde ganimet bulduğu zaman saldırı yapsın. Tabi ki  ganimet dışarıda veya tüm köye saldırı seçeneğiniz de var. Bunun gibi maksimum köy binası leveli minimum kara elixir vb. gibi bir çok arama seçeneğide mevcut.

Kupa Düşürme
Belirli ganimet dengesini korumak için maksimum kupa belirleyin. Köyünüz o kupayı geçtiğinde botunuz kupa düşürsün. Aynı zamanda dışarıdaki köy binasına saldır seçeneği ile kupa kasabilirsiniz.

Otomatik Asker Üretme
Hangi kışlanın hangi askeri kaç tane üreteceğini seçin. Aynı zamanda kışlalarınızı mevcut taşınız ile belirlediğiniz sayıda hızlandırma özelliğinide aktifleştirebilirsiniz.

Bağışlama & Asker İsteme
Klan kalesiz asla olmaz! Bilgisayar başında değilken otomatik asker isteme ve bağış yapmayı aktif hale getirin. Belirlediğiniz anahtar kelimelere göre bağış yapma özelliği de mevcut.

Duvarlarınızı Otomatik Yükseltin
Bilgisayar başında yokken botunuz sizin yerinize duvarlarınızı yükseltsin. Unutmayın duvarlar düşmanlarınızı caydırır.

www.clashofclansbot.net

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Clash of Clans – Yerli Yapım Bot burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Clash of Clans – Yerli Yapım Bot gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.