Site Ekle

Chat Delisi – Seviyeli Sohbet, Chat

Seviye düz bir çizgi ya da belli bir nokta değildir. Ailemizin bizi yetiştirmesinden, okuldaki eğtimimize kadar, çevremizde olan sistem, ilişkiler gibi olaylara kadar her şey seviyemize etki eder. İnsandaki seviye, bence, bize nasıl davranılmasını istiyorsak karşımıdakine de öyle davranmakla olur. Seviyesizlikse, işte bu bahsettiğim dengeyi kuramamaktır.

İnsanların gerek real’de olsun gerek sanalda seviye arayışı hep olur. Real’deki iş yeri, okulu gittiği ortam, vs her yerde vardır. Sanalda ki ise en çok chat odaları‘nda vardır. Bu tip sitelerde arkadaş sevgili ve birçok istek içerisinde giriş yapan arayışcı kullanıcılar maalesef vardır. Seviyeli sohbet etmek isteyen kullancıılar ise bu durumdan rahatsız olmaktadır. Ve keyifli dakikalar gecirme hevesleri hiçte iyi sonuçlanmamaktadır. Bunun yanı sıra nadirde olsa seviyeli sohbet’i ilke edinmiş sitelerde vardır. Ve bunlardan en iyisi hiç kuşkusuz chatdelisi.net‘tir. Sizlerde seviyeli sohbet etmek istiyorum diyorsanız katılın eminiz çok memnun kalacaksınız.

www.chatdelisi.net

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Chat Delisi – Seviyeli Sohbet, Chat burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Chat Delisi – Seviyeli Sohbet, Chat gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.