Site Ekle

Ceyhan Haberleri

Bugünün; Ceyhan Haberlerinden kısa kısa…

Madde bağımlılığıyla mücadele…
Ceyhan Kaymakamlığı tarafından madde bağımlılığıyla mücadele programı kapsamında öğrencilere yönelik “Hayallerin hayal olmasın” konulu panel düzenlendi.Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde davetliler, panel öncesi öğrenciler tarafından yapılan “madde bağımlığı” konulu resim sergisini gezdi.

Büyükşehir belediyesi ve Ceyhan gerginliği…
Adana Büyükşehir Belediyesi ile Ceyhan Belediyesi arasındaki gerginlik tam gaz devam ediyor. Anlamsız kör döğüşüne yine AKP’li Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk sebebiyet verdi… Bilindiği gibi Alemdar Öztürk daha önce Büyükşehir Belediyesi’nin anonslarını yaptırmıyordu.. AKP’li Öztürk, şimdi de büyükşehirin afiş ve pankartlarına göz dikti..

Para bulamayan kanser hastası vefat etti…
Adana’da 12 yıldır lenf kanseri ile mücadele eden 41 yaşındaki iki çocuk babası, tedavisi için gerekli olan ancak Türkiye’de bulunmayan yaklaşık 5 bin dolar tutarındaki ilacı bulamadığı için hayatını
kaybetti.

Mutamede Gözaltı…
Ceyhan Devlet Hastanesi’nde mutemet görevlisi bir kişi, zimmetine para geçirdiği gerekçesiyle tutuklandı.Alınan bilgiye göre, Ceyhan Devlet Hastanesi’nde Mutemet görevlisi olarak çalışan M. M. İsimli şahıs, bu ay zimmetine yaklaşık 35 Bin TL geçirdiği gerekçesiyle gözaltına alındı. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen zanlı, tutuklanarak Ceyhan M Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.Edinilen bilgilere göre; suç duyurusu üzerine Zanlı M.’nin tutuklanmasından sonra, geriye dönük hastane hesaplarının araştırılması için müfettiş soruşturması istendiği öğrenildi. M. M’nin 2001 yılından bu yana aynı görevde bulunduğu öğrenilirken, konuyla ilgili açılan soruşturmanın bu yönde genişletildiği kaydedildi.

Hepsi ve daha fazlası için www.volkanhaber.net

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Güzel bir , umarım başarılı olursunuz, başarılar

Default 24 Nisan 2015
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ceyhan Haberleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ceyhan Haberleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.