Site Ekle

Çelik Çatı

Aytürk Çelik konstrüksiyon sistemlerin imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. Hizmet verdiğimiz sektör, konusunda uzman ekip, teknik bilgi ve donanım gerektiren bir iş sahası olması nedeniyle, biz yaptığımız ve yapacağımız işin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İmalatımızın içinde yer alan çelik çatı alanlarını kısaca sayacak olursak. Tavuk Çiftlikleri ve Hayvan barınakları çelik çatıları, Fabrika ve depo çelik çatıları, pazar alanı ve otopark çelik çatıları, Restoran ve ve okul çelik çatıları, garaj ve spor salonu çelik çatıları, çardak ve petrol istasyonu çelik çatıları,Yangın merdiveni ve otobüs durakları, Sera çelik ve soğuk hava deposu çatıları, asma tavan ve asma kat ile tüm çelik ve metal işlerinden oluşmaktadır.

Müşterilerimizin seçme özgürlüğünü düşünerek istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, her türlü yapısal açık yapıyı üretecek bir alt yapı oluşturduk. Bu yapıda kaliteli, ekonomik üretim ve hızlı teslim politikası ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsedik. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Çelik Çatı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Çelik Çatı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.