Site Ekle

Çekmeköy Prestij Temel Lisesi

Prestij Butik Temel Lisesi; çağdaş eğitim teknolojilerinden yararlanarak bilgi ve becerilerle donatılmış, bilgiyi üreten, kullanan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, ulusal çıkarlarını koruyan ve ülke hizmetlerine sunan performansı yüksek bireyler yetiştirmek için vardır.

Çekmeköy Prestij Temel Lisesi

Prestij Koleji Temel Lisesini seçmeniz için çok fazla neden var!

  1. Prestij Temel Lisesi müfredatı ve özgün eğitim modeli ile üniversiteye hazırlık konusunda uzmanlaşmış özel bir lisedir.
  2. Prestij Temel Lisesi öğrencileri doğrudan üniversite sınavına, istedikleri üniversiteyi ve bölümü kazanmaları için hazırlar.
  3. Prestij Temel Lisesi 4+4+4 eğitim sistemine uygundur.
  4. Prestij Temel Lisesi öğrencilerini meslek seçimine, kariyer planlamasına ve üniversite giriş sınavlarına uzman psikolog, sertifikalı eğitim koçları ve alanında uzman dershane deneyimi olan öğretmen kadrosu ile eksiksiz hazırlar.
  5. Prestij Temel Lisesi öğrencilerinin dershane, özel kurs, rehberlik, danışmanlık, koçluk gibi takviyeler almasına gerek bırakmaz, veliye ekonomik ek yük getirmez.
  6. Prestij Temel Lisesi butik okul olduğu için, kişiye özel eğitim metodunu uygular.
  7. Prestij Temel Lisesinde tüm hazırlık çalışmaları okulda yapılacağı için, öğrenci ders dışı saatlerini ve hafta sonu günlerini kendi kişisel gelişimine ve hobilerine ayırabilir.
  8. Prestij Temel Lisesi özgün ders materyalleri ile öğrenciyi doğru bilgiye hızla ulaştırır. Online ödev takip sistemi ile öğrencisinin gelişimini yakından takip eder.
  9. Prestij Temel Lisesine diğer özel okullara ve butik dershanelere oranla daha uygun fiyatla kayıt olabilirsiniz.

www.prestijkoleji.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Çekmeköy Prestij Temel Lisesi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Çekmeköy Prestij Temel Lisesi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.