Site Ekle

Çekilişler Dünyası

Herkesin büyük heyecanla takip ettiği çekilişler ve kampanyaların takibi için kurulan ÇEKİLİŞLER DÜNYASI isimli internet sitemiz, basit görsel yüzüyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sitemizde Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmaların Milli Piyango İdaresinden aldıkları izinler çerçevesinde gerçekleştirdikleri çekiliş kampanyalarına yer verilmekte olup, sonuçları ise kampanya katılım koşullarında yer alan bilgiler dahilinde açıklanmaktadır.

Peki hangi çekilişler bulunmaktadır?
Sitemizde genel olarak alışveriş merkezlerinin düzenlediği otomobil çekilişleri, bankaların düzenlediği akıllı telefon çekilişleri ve Türkiye’nin önde gelen firmalarının düzenlediği tatil, elektronik cihaz ve diğer kampanyalarına yer verilmektedir.

Sizlerde güncel çekiliş ve kampanyalar ile çekiliş sonuçları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret etmelisiniz.

http://www.cekilislerdunyasi.com/

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Çekilişler Dünyası burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Çekilişler Dünyası gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.