Site Ekle

Çatı Penceresi

2000 yılında İstanbul’da kurulan fakro çatı penceresi firmamız ilk etapta alüminyum doğrama panjur imalatı ve montajı yaparak bu sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Zamanın ihtiyacı haline gelen çatı penceresi ve pencere sistemleri üretimi yapabilmek adına müşterilerininde talep ve isteği doğrultusunda kendi bünyesinde günün teknolojisine uygun makina ve tecizatı kurup İstanbulun sayılı fakro çatı penceresi üretimi yapan fakro çatı penceresi tescilli markası fakro penceresi üretici bayiliğni 2002 yılında almıştır.

Sürekli gelişen teknolojiyi takip eden firmamız estetik görüntüsü ve rahat kullanım alanı sağlayan katlanır cambalkon sistemini de kendi bünyesinde imalat ve montajını yaparak müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Firmamız işinde uzman, güler yüzlü personeliyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Her geçen gün bilgi birikimini artıran kadromuz, en iyisini yapabilmek için çaba sarf etmektedir. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çağın gerektirdiği yenilikleri bünyesinde barındırarak en kısa Sürede ve kaliteli hizmet verme anlayışını kendisine misyon edinmiştir.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Çatı Penceresi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Çatı Penceresi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.