Site Ekle

Cami Yerden Isıtma Sistemleri

Camiyi değil, cemaati ısıtın.

Camilerdeki doğru ısıtmada hedef insan olmalıdır. Çünkü insanın camiye girince üşümesinin sebebi caminin soğuk oluşu değil oturduğu halının soğuk oluşudur. Camilerde gök kubbe yüksek oldugundan kalorifer vb. ısıtma sistemleriyle ısıtmak çok zordur, ancak yerin ısıtılması kişilerin soğuk havayı hissetmesini engellemektedir.

Karbonik ısıtma ile ayak sıcak, baş serin…

Cami ısıtma sistemlerinde geç ısınmaya ve ısınamadığınız halde daha fazla fatura ödemeye son. Günün her saatinde sistemi çalıştırmak zorunda olmadan sadece Namaz saatine 5 dakika kala çalıştırmanız yeterlidir. Dilerseniz namaz saatlerinde otomatik olarak çalıştırabilir, istediğiniz safları ısıtabilir, istediğiniz zaman da otomatik olarak kapatma seçeneğini kullanabilirsiniz. Bilgisayar kontrollü zaman ayarlı cami ısıtma sistemlerimiz caminize bir günde kurulmaktadır.

Kolay kurulum ve ekonomik ısıtma sistemi

Karbon film ısıtıcı, zemin için üstün ve gelişmiş bir ithal ısıtma malzemesidir. Kolay ve hızlı kurulum süreci nedeniyle kurulum masrafları az olur ve zamandan tasarruf sağlanır. Isınma giderlerini gelişmiş yapısı sayesinde ciddi oranda düşürür. Elektriksel yapısı ile hızlı bir ısıtma sistemine sahiptir. Merkezi bir kontrol sistemine sahiptir. Zemine halı altına döşenerek alanları daraltmaz ve zeminden gelen sıcaklıkla ısınma konforludur.

Isı yükselir, bütün ısıtma sistemlerinin temel prensini budur. Ayak bölgesini en iyi şekilde ısıtmak, çoğu zaman gerekli ısı konforunu sağlar. Karbon film ile cami ısıtma da kısa sürede tüm yüzeyde aynı sıcaklık elde edilir. Çünkü homojen ısı dağımı vardır. Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.

Cami halı altı ısıtma sistemleri
0212 424 01 26
www.karbonisiticifilm.com/cami-isitma-sistemleri/

Default 10 Mayıs 2015 Dini.
Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Cami Yerden Isıtma Sistemleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Cami Yerden Isıtma Sistemleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.