Site Ekle

Cadde Paten

Ülkemizde son zamanlarda büyük aşama kaydeden buz pateni, buz hokeyi, tekerlekli paten konusunda uzmanlaşmış yaklaşık 21 yıldır büyük bir özveri ile sporcu ve antrenörlük hayatına İstanbul Buz Sporları Kulübü‘nde devam eden, aynı zamanda ülkemizde bir çok tesiste başarı ile görev almış firma kurucumuz Necati DEMİREL‘in oynadığı takımlar, başarıları, eğitim verdiği okullar ile ilgili bazı bilgileri siz değerli paten severler ile paylaşıyoruz.

21 yılı aşkın süredir Türkiye genelinde bireylere, okullara, özel kurumlara ve spor kulüplerine bir çok branşta ürün tedariki sağlamaktayız. Geniş ve farklı ürün seçenekleri, garantili satış, yenilikçi ve profesyonel hizmet mantığı ile müşteri memnuniyeti sağlayarak bilgi, beceri ve her bütçeye uygun ürün seçenekleri ile sektörde büyümeyi hedefliyoruz.

Amacımız, sporun içinden gelen bir firma olarak yeni ürünleri dünya ile aynı anda Türkiye’ye getiren strateji ortaklarımız, iş ortaklarımız ve distribütörlerimiz vasıtası ile müşterilerimize, iş ortaklarımıza, spor severlere ve tüm paten severlere en üst düzeyde hizmet vererek bu güzel spora katkıda bulunmaktır.

www.caddepaten.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Cadde Paten burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Cadde Paten gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.