Site Ekle

Bıttım Sabunu

Bıttım Sabunu, Siirt ilinde üretilen doğal sabun çeşididir. Bu sabun çitlembik bitkisinden üretilmektedir, içeriği sadece menengiç yağlı özlüdür. Herhangi bilinmeyen zarar verecek kimyasal madde bulunmamaktadır.

Bıttım Sabunu saç dökülmesi için etkili olduğundan müşterilerimizden oldukça ilgi görmektedir. Saçları onarıcı etkisi vardır. Saçlara parlaklık, güç verir dökülen saçlarınızın önüne geçer. Bıttım sabunun birçok faydası bulunmaktadır. Bıttım sabunu alırken hakiki olup olmadığını sorup soruşturmanız gerekiyor. Piyasada binbir çeşit bıttım sabunu satılmaktadır. Menengiç yağlı olan sabunu almalısınız. Şimdide gelelim bıttım sabununun faydalarına;

Saçlarda oluşan bütün problemlere karşı etkilidir.

Ciltte oluşan anti-bakteriyel sorunları çözer.

Ergenlik sivilcelerinin önüne geçer.

Kaşıntıları durdurur.

Gözenekleri açar.

Antiseptik (mikrop öldürücü) özelliği bulunmaktadır.

Yukarıda yazdığımız faydalarının bir kaçıdır bıttım sabunun birçok faydası bulunmaktadır. Siirt Bıttım Sabunu almak için http://www.organikbittimsabunu.com adresine girip online sipariş formunu doldurabilirsiniz veya 0542 368 50 37 telefonunu arayarak telefonla hızlı sipariş verebilirsiniz.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bıttım Sabunu burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Bıttım Sabunu gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.