Site Ekle

Web Tasarımı

Web Tasarımı

birNC’ye göre web tasarımı; işletme amaçlarına ulaştırmayı sağlayacak mübadeleleri gerçekleştirmek üzere ihtiyaç karşılayacak ürünlerin, hizmetlerin, fikirlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması tutundurulması ve dağıtılmasına ilişkin planlama ve uygulama sürecinin vitrin edilmesidir.

Bir markayı temsil eden web sitesi tasarımı sadece üretilmiş hizmet, ürün ve fikirlerin üreticiden tüketiciye şık ve modern bir şekilde gösterilmesi olmadığı gibi; üretim öncesinden başlayan tüm faaliyetlerin satış ve satış sonrası olmak üzere üç ayrı aşamada birbirini tamamlayan çabaların da tanıtıldığı bir kimlik olduğu yadsınamaz. İşletmelerde kullanılan bu geniş kapsamlı tanıma göre web tasarımı özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

 

Web tasarım, firma ya da markanın istek ve ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir.
Web tasarım, ürünler, hizmetler ve düşüncelerle ilgilidir.

Web tasarım, sadece bir malın reklamı veya satışı olmayıp, daha üretim öncesinde mamulün düşünce olarak planlanıp, geliştirilmesinden başlayarak fiyatlandırılması, tutundurulması ve dağıtılmasıyla ilgilidir.

Web tasarımı konsepti, sürekli değişen rekabet koşullarında yerine getirilir.

Web tasarımı yalnızca doğru hedef kitlesine hitap eder.

Web tasarımı kurumsal kimliğinizin aynasıdır.

birNC, ülkemizde faaliyet gösteren tüm işletmelere yönelik kurumsal web tasarım hizmeti vermektedir. İstanbul lokasyonlu web tasarım firmaları arasında butik olarak faaliyetlerini sürdüren birNC, web tasarımı yaklaşımı, özgün ve profesyonel çizgisiyle rakiplerinden sıyrılarak hizmet verdiği tüm işletmelere de farklılığını hissettirmektedir. birNC web tasarımı projeleriyle hizmet verdiği işletmelerin internet durum analizlerini yaparak, derin ar-ge çalışmalarıyla belirlenen web ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel olarak web sitesi projeleri hazırlar. İşletmelerin kurumsal kimlik rehberliklerini üstlenir, marka danışmanlık hizmetlerini verir ve internette, işletmeleri güçlü konuma getirir.

Web Dizayn | Web Design

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Web Tasarımı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Web Tasarımı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.