Site Ekle

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi

Beylikdüzü Demirdöküm servisimiz Beylikdüzü bölgesinde bulunan Demirdöküm markalı kombilerinize bakım onarım tamir işleri konusunda siz kombi kullanıcılarına haftanın yedi günü yirmi dört saat teknik servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz özel servis olup Demirdöküm markalı kombilerinize teknik destek vermektedir.

Bizi aradığınız andan itibaren arkadaşlarımız çağrınıza cevap verip size en yakın mobil araçlarımızı yönlendirmekle beraber size telefonla da teknik destekte bulunmaktadırlar. Aradığınız anda operatör arkadaşlarımız kombinizle ilgili bazı sorular soracaktır. Bunlardan bazıları;

  • Gazınız açık mı yani ocağınız çalışıyor mu?
  • Su basıncınızı kontrol ettiniz mi?
  • Ondan sonraki etapta ise cihazınızda yanıp sönen arıza var mı?

Evet bu sorularda çözüm bulamazlar ise Beylikdüzü bölgemizde size en yakın Demirdöküm kombi servisi aracımızı yönlendireceklerdir.

Yönlendirmiş olduğumuz mobil araçlarımız tam donanımlı olup 7/24 aktif çalışma ortamına uygun olarak halde hazırda beklemektedirler. Kombinizle ilgili tüm parça ve ekipmanlar Beylikdüzü Demirdöküm servisi mobil araçlarımızda mevcut bulunmaktadırlar.

Aynı zamanda kendi bünyemiz içerisinde oluşturduğumuz tekniker ve teknisyenlerimiz vermiş olduğumuz hizmetin servisin önemine vakıf hizmet konusunda bilgi ve birikime sahip insanlarına oluşmaktadırlar. Teknisyenlerimiz çeşitli eğitimlerden geçmiş olup daha öncesinde çeşitli firmalarda çalışmış arkadaşlardan oluşmaktadırlar.

Teknik konularda bilgi ve becerileri firmamız tarafından sınanmış gerekli görüldüğü taktirde eğitim ve sınavlara tabi tutularak biz işimizdi önemsiyoruz ve işimiz gereği olan gazlı yakıtlardan başka bir cihazlarla ilgilenmiyoruz. Bizim işimiz kombi ve biz aktif 7/24 kombi servisi olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Beylikdüzü bölgemizdeki siz Demirdöküm kombi kullanıcı müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak ve kendi ilkelerimizde taviz vermeksizin hizmetimizi ve faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Biz Beylikdüzü Demirdöküm kombi servisiyiz ve bizim işimiz kombi. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz den bazıları.

Fan Değişimi elektronik kart tamiri ve revizyon gibi bir çok işlemleri Beylikdüzü Demirdöküm servisimiz bir yıl garantili şekilde size servis formu bırakmak şartıyla gerçekleştirmektedir. Teknisyen arkadaşlarımızın size bırakmış oldukları servis formunu üzerinde yapılan işlemler işçilikler ve ücretle beraberinde sizin kombi ve adres bilgileriniz yer almaktadır. Arkadaşlarımızın vermiş oldukları servis oldukları servis formunu saklayınız.

www.beylikduzudemirdokumservis.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Beylikdüzü Demirdöküm Servisi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.