Site Ekle

Belenco Mutfak Tezgahı

Sahip olduğu bilgi birikim ve kurumsal imajı ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen gra-mer marble, uzman ve tecrübeli kadrosu, son teknoloji ekip ve ekipmanlarının yanı sıra tezgah üretiminde başta Belenco Mutfak Tezgahı, Çimstone Mutfak Tezgahı ve Granit Mutfak Tezgahı olmak üzere kullandığı dünya çapındaki markaları ve en iyisini hedefleme politikası ile müşterilerine spesifik çözümler sunmaktadır.

Kuvars doğadaki en sert mineral taşlardan biridir bu sebepten dolayı kuvars belenco eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır çizilmeye karşı üst düzey sağlamlığı vardır tamamen yerli üretim olan belenco hammaddesini %93’lük gibi yüksek bir orantıda tamamen doğal malzeme olan kuvarstan alır üretim yeri manisadır özellikle mutfak tezgahı uygulamalarında göz alıcı bir görüntü sergiler belenco kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez leke tutmaz basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü görümünü korur bu özelikleri belenco’u diğer malzemelerden daha çok tercih edilmesini sağlar.

www.belencomutfak.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Belenco Mutfak Tezgahı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Belenco Mutfak Tezgahı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.