Site Ekle

Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Büyülü bir evreye merhaba! Çocuğun gelişim sürecindeki her evre anne, baba ve çocuk için değişik tecrübelerin yaşandığı, birbirinden heyecan verici olaylarla dolu olsada, 4 veya 6 yaş arasındaki çocuğa sahip olmak kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir süreçtir.

4 veya 6 yaş arasındaki çocuklar tükenmek bilmeyen enerji ve öğrenme isteğiyle dolu, neşeli, girişimci, memnun edilmek ve en önemlisi de öğrenmek için can atan sevimli varlıklardır. Bu yeni yaş, hayatlarındaki ”ilk”leri de beraberinde getirecektir; İlk dişlerini kaybedecekler, bir oyun takımına katılacaklar, sesli okumaya başlayacaklar ve belkide bu yaşa gelene kadar yaşamlarının en önemli devresine merhaba diyecek ve gerçek bir okul ile tanışacaklar.

Firmamız siz çalışan anne ve babalara bu zorlu süreçte istemiş olduğunuz bir birey yetiştirmek için yardımcı olacak tecrübeli, referanslı ve sevgi dolu yardımcı ablalar ve ev öğretmenli sunmak için kuruldu.

Her anne, babanın istediği çocuğunu güvenilir, dürüst, saygılı ve sevgi dolu birine emanet etmektir. Yetiştireceğiniz her çocuk, bakımını üstleneceği kişiden yeni şeyler öğrenecek, anne ve babadan da aldığı davranışlarla da kendi kalıbını oluşturacaktır. Evet bizim amacımız çocuklarımızın, çocuklarınızın emin ellerde ve kaliteli bir hayatın içinde kaliteli bir şekilde büyümesini sağlayamaya çalışırken sizlere destek olmaktır.

Çocuğunuzun gerekli kişisel ihtiyaçlarının dışında eğitim ve öğrenme sürecinde de yanınızda olacak güler yüzlü ve tecrübeli kadromuzla siz anne babalara hizmet sunmaktan mutluyuz.

Firmamız sizlerin bize vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yola çıkarak ve yine sizlerin arzu etmiş olduğu statüde personeller ile görüşerek karşılıklı görüşmeleri sağlayıp istek ve taleplerinizi sunmanızı sağlıyoruz.

ÇOÇUK BAKIMI VE ÇOCUK BAKIMINA SUNULAN HİZMETLER

Çocuğunuzun güne başlama enerjisiyle gün içerisinde bakıcı ile geçirilecek zamanın kısa bir özetidir.

Çocuğunuzun uyanma saatiyle başlayan birgün.

a) Çocuğunuzun sabah uykusunda uyandığında el ve yüz bakımı, kıyafet değişimi.

b) Çocuğunuzun güne kahvaltıyla enerji dolması için beslenmesi.

c) Çocuğunuzun oyun saati yaş grubuna göre eğitici boyama, karalama, el becerilerini geliştirme, ve kendi isteği üzerine oynamak istediği oyun ve faaliyetler.

d) Çocuğunuzun ara öğün beslenmesi.

e) Çocuğunuzun parkta oyun veya temiz hava alabileceği yürüyüş gezileri.

f) Çocuğunuzun öğle uykusu

g) Çocuğunuzun uyanış beslenmesi.

h) Çoguğunuzun oyun saati.

ı) Çocuğunuzun anne ve baba geldikten sonraki süreci, kişinin anneye desteği. (günlük evin toparlanması, yemek, mutfak vb.)

Firmamız personelleri çalışan annelerimize destek amaçlı çocuk bakımı dışında evin günlük rutin işlerinde yardımcı olmaktadırlar.

Personellerimiz yatılı ve gündüzlü olarak değişmektedir. siz ailelerimizin isteği üzerine arzu ettiğiniz şekilde size hizmet sunulmaktadır.

www.bakiciajansi.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Bebek ve Çocuk Bakıcısı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.