Site Ekle

Batman Rehberi

Gün geçtikçe gelişmişliğini artıran güzel şehrimiz Batman için ne yapsak azdır. Batmanımızın adına yakışır bir şehir, haber ve firma rehberi olmak en büyük gayemizdir. Üye firmaların tüm avantajlarını halkımıza duyurma ve Batmanımıza yeni gelen insanlara rehber olmak amacıyla hızla çalışıyoruz. Siz de bizimle olmak istemez misiniz?

Batman Rehberi

Sitemizde neler yapabilirsiniz?

Arkadaşlar sitemizde işyerinizdeki ürünlerinizi online olarak 7/24 satabilirsiniz. İş yerinizi ve iş yeriniz ile ilgili bilgileri resimleri ücretsiz harita üzerine ekleyerek üyelerimize gösterebilirsiniz. Sitemiz google aramaları ile %100 uyumlu olduğu için google aramalarında ilk sıralara gelebilirsiniz. Zira sitemizin açılışı daha 1 ay olmasına rağmen Alexa sıralamamız Türkiye’de 26 bine düştü ve hızlada düşüyor. Google sıralamamız ilk sayfada 8 sırada. Ayrıca sitenizin de tanıtımını yapabilirsiniz. Website kategorisine nereden olduğunuzun hiçbir önemi olmadan firma ekle adı altında web sitenizin tanıtımını yapabilirsiniz. Ben seo uzmanyıyım ve sitemin seo ayarlarını sürekli güncel tutuyorum emin olun size de çok faydası olacaktır. Backlink kazanabilirsiniz. İş ilanları verebilirsiniz veya eleman arayabilirsiniz. Film izleyebilir veya istediğiniz müziği dinlerken sevdiğiniz şarkılarla dinleme listesi oluşturabilirsiniz. Ve en güzelide Batmanımıza özel fakat herkese açık olan tıpkı facebook gibi sosyal paylaşım platformu facebooktan hiç bir eksiği yok aksine fazlası var. Android uygulamamız da mevcuttur. Buradan hemen indirebilirsiniz.

Tüm servislerimiz tek sitede alt domainler şeklinde toplanmıştır. Sayfalar arası geçişi rahatlıkla yapabilirsiniz.

www.batmandayiz.com Anasayfa
sosyal.batmandayiz.com Facebook tarzı sosyal ortam
haber.batmandayiz.com Batman Haberleri
film.batmandayiz.com Film İzleme servisimiz
mp3.batmandayiz.com Müzik Dinleme Servisimiz.
isbul.batmandayiz.com İş eleman bulma servisimiz. (yapım aşamasındadır)

Hepsi sınırsız ve ücretsizdir.

Bu da sitemizin Alexa sıralaması ve düşüşü. İki günde bir sürekli düşüyor.

Batman Rehberi

Büyük Batman Yolunda Büyük Adımlar!

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Batman Rehberi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Batman Rehberi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.