Site Ekle

Bakırköy, Bahçelievler, Yayla Diş Hekimi

Dental Group 1 Ocak 2008 tarihinde sağlık sektöründe 26 yıllık tecrübeye sahip Dt. Cengiz Bahçevan’ın girişimiyle kuruldu.

Bünyesinde tedavi, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji hizmetlerini bulunduran Dental Group’un uzman doktor ve kadrosu ve deneyimli personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir. Dental Group ağız ve diş sağlığı alanında İstanbul’un donanımlı tedavi merkezlerindendir.

Önümüzdeki yıllarda İstanbul’da açmayı planladığı yeni kliniklerle Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik olarak Ataköy Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni 1 Nisan 2013’de hastalarının hizmetine açan Dental Group, yeni klinik yatırımlarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Dental Group profesyonel yönetimi ve uzman kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir.

Bakırköy Diş Hekimi Bahçelievler Diş Hekimi

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bakırköy, Bahçelievler, Yayla Diş Hekimi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Bakırköy, Bahçelievler, Yayla Diş Hekimi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.