Site Ekle

Bakımlı Bayan

Geçmişten günümüze kadar bayanların genç ve güzel kalabilmek adına uyguladıkları birçok doğal bakım reçeteleri olmuştur. Kimi süt banyosu yaparak cildini daha genç ve diri tutmaya çalışırken, kimisi de saçlarına değişik bitkilerle kür uygulayarak daha parlak ve güzel görünmelerini sağlamaya çalışmıştır. İnsanoğlunun tarihi kadar eskidir kadınların güzel kalabilmek için doğal bakım uygulamaları.

Kadınların geçmişte kullandıkları doğal bakım yöntemleri kuşaktan kuşağa aktarılarak günümüze kadar ulaşmıştır. Kimyasal içerikli ürünler ve estetik ameliyatların zararlı etkileri ortaya çıktıkça bayanlar doğallığa ve doğal bakım uygulamaya yönelmişlerdir. Biz de bakımlı bayan. com olarak bayanların bakımlı olmasını ve bunu da sağlıklarını riske atmadan, keselerine uygun doğal ürünlerle yapabilmelerine destek olmak amacıyla yola çıktık. Sitemizde bayanlara yönelik evdeki doğal malzemelerle yapılan cilt ve saç bakım maskeleri hakkında bilgiler veriyor, “çirkin bayan yoktur, kendine bakamayan bayan vardır.” sloganıyla geçmişten günümüze kadar ulaşan güzellik formüllerini paylaşıyoruz.

Her bayanın güzelleşmeye ve kendine bakım yapmaya hakkı vardır. Bunun için avuç dolusu para dökmeye gerek yok; amacımız bayanların güzelliğine doğal bakım yöntemleriyle katkı sağlamak, edindiğimiz bilgileri onlarla paylaşmak. Baştan ayağa bakımlı bir kadın olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bakımlı Bayan

Yorum Gönder
3 Cevaplar

İçerikli bir site.Yalnız kadın  sitesinde line  boomads reklamı hiç gitmemiş

Default 30 Mart 2015

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sitemiz sıfır maliyet ile kurulan bir site ve kendi maliyetini karşılamak için belirli bir şekilde reklam alması ya da tanıtım yazısı alması lazım. Her geçen gün gelişen bir sitenin takdir edersinz ki maliyeti de artıyor yani bir nevi mecburiyet diyebiliriz buna.

6 Nisan 2015.
Yorum Gönder

zeynep birde bakımlı erkek diye açsan bir site tam olurdu ne ararsan var sitede gerçekten emek verilen bir site

Default 1 Nisan 2015

Hıımmm bakımlı erkek güzel fikir aslında, şaka da olsa denemeye değer. Kadınlar kadar erkeklerin de bakıma ihtiyacı var :))

6 Nisan 2015.
Yorum Gönder

bakımlı bayan dan sonra bakımlı erkek bencede iyi gider gayet çalışkan bir site. kısa zamanda başarılı olacaktır

Biz şu bakımlı erkek i bir düşünelim bakalım kim bilir belki kısa süre içinde faaliyete geçiririz 🙂 Düşünceniz için çok teşekkürler.

6 Nisan 2015.
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bakımlı Bayan burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Bakımlı Bayan gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.