Site Ekle

AutoCAD Kursları

AutoCAD kursu, içeriği bilgisayar destekli tasarım (cad) cad/cam 2 ve 3 boyutlu bir teknik çizim ve görselleştirme yapmak isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış bir programıdır. AutoCAD kursu, teknik çizimin anlatılması, proje okuması ve çizimine yönelik temel formların öğretilmesi. AutoCAD’in kullanıldığı alanlarla ilgili bilgilerin paylaşımı ve kullanılan alanlarla ilgili çizimlerin uygulanması. Karmaşık çizimlerin okunması ve çizilmesi. 2 boyutlu çizimlerin 3 boyutlu çizimlere dönüştürülmesi, objelere malzeme verilmesi ve ışıklandırması konularını kapsamaktadır. AutoCAD kursu, sonunda katılımcılarımız iş hayatında proje üretebilecek seviyeye ulaşması hedeflenmektedir. AutoCAD kursu, sonunda katılımcılarımız kendilerini yeterli seviyede görmedikleri taktirde, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar etme imkanları bulunmaktadır.

AutoCAD kursu eğitimine kimler katılmalıdır?
AutoCAD kursu’na 2b ve 3b 2d/3d tasarımı ile nesneleri modelleyip kamera animasyonlarını yapmak isteyenler, autoCAD kursu’na teknik çizim projelerinde görev almak isteyenler, autoCAD kursu’na tasarım yapılan tüm sektörlerde, inşaat, yapı, mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı ve mühendislik bürolarında, endüstriyel tasarım ofislerinde, organize sanayi bölgelerinde, metal – kalıp işleme fabrikalarında, mobilya sektöründe çalışmak isteyenler, autoCAD kursu’na freelance çalışmak isteyenler, özel kurslarda eğitmen olarak çalışmak isteyenler.

AutoCAD kursu eğitimine katılım şartı var mıdır?
AutoCAD kursu’na temel bilgisayar kullanım becerisi olan herkes katılabilir.

www.autocad-kursun.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

AutoCAD Kursları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de AutoCAD Kursları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.