Site Ekle

Atalar Elektrik

Atalar Elektrik tedarikçileri ile uzun yıllar içinde oluşturduğu yakın bağlantılarını toplu ürün alımında kullanarak ya da kurumsal müşterilerinin arzu ettiği ürünleri diledikleri özellik ve adetlerde ürettirerek toplu alım avantajlarından yararlanma fırsatı sunmaktadır.

Atalar Elektrik sadece mağazaya gelen müşterileri için değil, kurumsal müşterilerinin de hayallerindeki ürünleri Atalar Elektrik Kurumsal Proje Ekibi ile paylaştığında onları dünyaya açmakta ve sınırsız avantajlardan faydalanmalarını sağlamaktadır.

Hizmet Kalitesi ve Fiyat Avantajları
Atalar Elektrik 27 yıllık tecrübesi ile müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Kurumsal müşterimiz olarak, ihtiyacınız olan tüm elektrik ve aydınlatma ürünlerini ilk elden temin edebilir, kurumsal müşterilerimize özel fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ürün Çeşidi
Türkiye’nin en kapsamlı toptan elektrik malzemesi ve aydınlatma armatürleri ithalat,üretim ve tedarikçilerinden olan Atalar Elektrik, birçok markanın bayiliğini gerçekleştirmektedir. Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm ürün gruplarını, yüzlerce ürün arasından inceleyebilir, takımınız için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Garanti
Satın almış olduğunuz tüm ürünler Atalar Elektrik güvencesi altında satılmaktadır.

Ürün Kalitesi
Atalar Elektrik’in sunduğu ürün çeşitleri deneyimli ekibimiz tarafından uzun çalışmalar neticesinde seçilir. Sunduğumuz tüm ürünler, kalite standartlarında olup, tüketicilerin maksimum yarar sağlayabilmesi için tasarlanmıştır.

Zamanında Teslim
Siparişleriniz teklif formunda belirtilen adetlerde ve özelliklerde, yine teklif formunda belirtilen süre içerisinde teslim edilir. Dolayısı ile beklenmedik kötü sürprizler ile karşılaşmazsınız.

Atalar Elektrik, deneyimli ve güçlü alt yapısı, gerek satış öncesi gerekse satış sonrası hizmetlerin sürekliliğine ve kurumlar arası sadakate dayalı politikası ile Kurumsal Satış kanalını hizmete sunmuştur.

Kurumların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt veren Atalar Elektrik, hayata geçirilen kampanya planlamalarında rekabetçi fiyat politikası, işbirlikçi ve lider misyonu ile hareket etmektedir.

Sabahtan akşama kadar günümüz işyerinde geçiyor. Öyleyse işyerimiz de evimiz kadar rahat ve konforlu olmalı.Aydınlatma armatürleri konusunda işyerinizi sıcak, rahat ve kullanışlı bir ortama dönüştürmek için gerekli tüm fikirler Atalar Elektrik’te.

Atalar Elektrik’in yeniliklerini, yaratıcı armatür önerilerini görmek için ürün broşürümüzü hemen incelemeye başlamak için linke tıklayabilirsiniz.

Ceren Aydınlatma Fiyat ve Ürün Listesi

Kurumsal firmaların ve Kamu kurumlarının toplu alım ve ihalelerine ilişkin ürün satışları için her türlü bilgi ve hizmeti sunuyoruz.

Gecem – Ceren Led Panel Armatür ürünlerinde 30.000 TL + KDV toplam siparişinize IPHONE 6 cep telefonu hediye kampanyamız başlamıştır. Çekiliş kura yoktur.

Viko Multi-let grup priz ürünlerinde toplu siparişlerinizde 2015-1 fiyat listesinden %60 indirim/iskonto kampanyamız başlamıştır.

Led panel armatür toplu alımlarınızda karşılıklı yerinde ziyaret ve fabrikamızda görüşme ürünlerimizi tanıtma imkanımız mevcuttur.

Atalar Elektrik – Ceren Aydınlatma
ATALAR ELEKTRİK

Adres:
Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad.
E-5 Yanyol No: 161 Üstkaynarca – / İSTANBUL
Telefon: +90 (216) 596 23 00-04 Fax: +90 216 596 23 05
Şair Ziya Paşa Cad. Şair Eşref Sok.Alhan No:9
Karaköy/İstanbul

Tel:0 (212) 249 39 80
0 (212) 243 25 76
0 (212) 243 25 86
Fax: 0 212 249 18 19

Satış
Muharrem Bilgin
0 216 596 23 00 – 04 Dahili : 126
E-Mail: hizmet@atalar.com.tr

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Atalar Elektrik burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Atalar Elektrik gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.