Site Ekle

Asgündem Dağıtım ve Kurye Hizmetleri

Türkiye genelinde yaya ve motor kurye sektöründe hizmet veren firmamız, 2000 yılında Ankara’da faaliyete girmiştir. Hızla büyüyen ulaşım sektöründe, hizmet kalitemizin yanı sıra yaygın şube ağımızla da sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sürekli yükselen kaliteli hizmet anlayışımızla, müşteriye göre şekillenebilen, alternatiflere açık dağıtım metotlarımızı maksimumda tutmayı hedeflemekteyiz.

Sektörün istek ve beklentileri doğrultusunda, Ankara içinde hızlı ve güvenli gönderi dağıtımı yapmak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Türkiye çapında 2.000’den fazla müşteri sayısı, uzman ve eğitimli personeli ile Tüm Türkiye ve 220 ülkede yaygın dağıtım ağına sahip, ileriye dönük bakış açısıyla toplu doküman ve paket dağıtımı yapan sektörün lider kuruluşudur.

Asgündem Dağıtım, liderlik konumunun bilinciyle “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu”nu ilke edinerek, kalitesinden ödün vermeden sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Daha iyi hizmet verebilmenin arayışları içerisinde olan Asgündem Dağıtım, güncel tüketici beklentileri doğrultusunda daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır. Asgündem Dağıtım, çağımızın gerektirdiği teknolojik alt yapı yatırımlarını tamamlayarak, barkod sistemi ile çalışmaya başlamış uygulamalarını müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Asgündem Dağıtım ve Kurye Hizmetleri
0312 231 35 16

www.asgundemdagitimkurye.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Asgündem Dağıtım ve Kurye Hizmetleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Asgündem Dağıtım ve Kurye Hizmetleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.