Site Ekle

Art Medya Ajans

Art Medya Ajans 2011 yılında kurulmuş bir medya ajansıdır. Kurumsal bir firma olan kuruluşumuz vermiş oldugu profesyonel ve kaliteli hizmetleri sayesinde kısa süre içerisinde kurumsal bir firma olmayı başarmış ve bir çok farklı sektöre kaliteli hizmetler sunmuştur.

Art Medya Ajans

Neler Yapıyoruz
Medya ajansı olmasına karşın Tanıtım, Organizasyon, Prodüksiyon, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Marka Danışmanlığı, Ar-Ge Yazılımları, Masaüstü Programlama, Broşür ve Katalog Tasarımı, Afiş Tasarımı, Tanıtım CD’si ve Medya Reklamları hizmetlerini uzman kadrosu ile siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktadır.

İlkelerimiz
İlkeli ve prensipleri olan şirketimizin önceliklerinden biri de reklam verenlerimizin yüzde yüz memnuniyetleri ve ödemiş oldukları ücretlerin hakkını vermektir.

Önerilerimiz
Bilinçli bir reklam veren her zaman kazanmıştır. Günümüz ticari koşulları çok bariz bir şekilde gösteriyor ki; Reklam veren bir firma ile reklama bütçe ayırmayan bir firma arasında uçuk derecede fark vardır.

Şirket kuruluş amacınız her yıl sermaye büyütmek ise sizlere kaliteli ve uygun fiyatlar ile hizmet vermekten onur duyarız. Saygılarımızla.

Siz de aramıza katılın
İletişim formu ile bize ulaşabilir, dilerseniz öneri ve dileklerinizi yöneticilerimize bildirebilirsiniz.

www.artmedyaajans.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Art Medya Ajans burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Art Medya Ajans gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.