Site Ekle

Araba Yarış Oyunları

Dünyanın en güzel arabaları, motorlar, gemileri ve hatta bisikletleri ile yarışmak ister misiniz? Oldukça eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için çok güzel paylaşımlar bu kategori de sizleri bekliyor olacaktır. Yarış Oyunları daima ilgi çekici olup en güzellerini sunmaktadır. Seçim ekranında aracını belli etmen gerekiyor. Daha sonra yarışmada yerini alarak diğer yarışmacılara karşı ne kadar iyi şoför olduğunu göstereceksiniz. Onlara fark atabilmek içinse hiç bir şekilde hataya yer vermemelisiniz.

Araba Yarış Oyunları

Araba Yarış Oyunları esnasında bazı engeller karşınıza daima çıkacaktır. Bu aşamada devreye sizin girmeniz gerekiyor. Kontrolü elden bırakmayacak, soğukkanlı olacak ve nasıl davranacağınızı bileceksiniz. Söylediğim bu aşamalara dikkat ettiğiniz müddetçe tüm problemi ortadan kaldırmış olursunuz. Aksi takdirde sorunlar hiç bir zaman bitmeyecektir.

Motor turnuvasına katılmışsanız kesinlikle dengenizi korumalısınız. Yanlışlıkla teker taşın üzerinden geçtiğinde bile sarsılma meydana gelecektir. Düşerseniz otomatik olarak eleneceğinizden şanısınızı aynı yerden devam ettiremeyeceksiniz. Mecburen tekrar başlamak zorunda kalacaksınız.

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Araba yarışı oyunlarından sonra GTA oyunları daha farklı gelebilir. Ama eğleneceğinizi söyleyebilirim.
Polislerden kaçacak şehirde insanlarla kavga edecek, istediğiniz arabaları çalabileceksiniz. Ne trafik kurallarına uyacak ne de kimselerden emir alacaksınız. Kendi başınıza iktidar lideri olduğunuzdan dolayı şehri altına üstüne getireceksiniz. Gta oyunu oynarken arabaları çok dikkatli kullanmazsanız polislerden tarafından yakalanırsınız.
araba-oyunu.net/kategori/gta-oyunlari.html

Trainer 3 Mayıs 2015
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Araba Yarış Oyunları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Araba Yarış Oyunları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.